logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zniszczone życie. Co robić?
Autor: nn (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2015-07-31 17:59

Witam. Piszę zwracając się z prośbą o radę. Otóż wydaje mi się, że moje życie to splot nieszczęść. Od dzieciństwa przeżywałam różnorodne cierpienia- dokuczanie w szkole, śmierć ojca,poważne choroby, które dotykają mojego ciała, jak i psychiki- zbytnia wrażliwość, nerwica natręctw, która poprzez lęk, wyobraźnię i wewnętrzny przymus doprowadziła i doprowadza mnie do rozpadu osobowości, mam myśli, że to wszystko jest już bez sensu, że przegrałam swoje życie, że trzeba to skoczyć,boję się jutra, co ja jeszcze wymyślę. Zawsze znajdzie się jakiś problem. Nie wiem, co robić w tej sytuacji, dodam, że miałam do czynienia z różnymi sprawami okultystycznymi: joga, wizyty u uzdrowicieli, prawo przyciągania, wizyta u wróżki i wiele innych. Nie angażowałam się w to całkowicie, tylko próbowałam, albo dla zabawy jako dziecko, albo żeby sobie tylko pomóc... Miałam poważne grzechy, na moją mamę prawdopodobnie został rzucony urok. Niedawno korzystałam ze spowiedzi generalnej, ale nie wiem, co dalej robić. Modlę się codziennie do świętych i Miłosiernego Boga o pomoc. Pragnę należeć już tylko do Niego. Na nerwicę leczę się, ale moje życie bez leków to istny lęk. Planuję wybrać się do egzorcysty i nie wiem, czy to dobry pomysł, czy tylko sama się nakręcam. Czasami nie mogłam wyrzec się grzechów i przypuszczam, że niektóre sytuacje zostały dosłownie spowodowane działaniem złego ducha. Pamiętam jak było na poprzednich wakacjach czułam się zjednoczona z sama sobą i z Bogiem, słuchałam chrześcijańskich piosenek- to było wspaniałe... :) Teraz znajduję się na skraju drogi, powtarzam sobie, że złoto w ogniu się próbuje. Może jest w tym trochę prawdy. Serdecznie proszę o radę i modlitwę.

 Tematy Autor  Data
 Zniszczone życie. Co robić? nowy nn 
  Re: Zniszczone życie. Co robić? nowy Bogusia 
  Re: Zniszczone życie. Co robić? nowy Ziuta 
  Re: Zniszczone życie. Co robić? nowy Katorżnik 
  Re: Zniszczone życie. Co robić? nowy htfyu 
  Re: Zniszczone życie. Co robić? nowy pomi 
  Re: Zniszczone życie. Co robić? nowy streetc 
  Re: Zniszczone życie. Co robić? nowy malutka 
  Re: Zniszczone życie. Co robić? nowy Pani T. 
  Re: Zniszczone życie. Co robić? nowy Maleńka 
  Re: Zniszczone życie. Co robić? nowy Gosia 
  Re: Zniszczone życie. Co robić? nowy sad11 
  Re: Zniszczone życie. Co robić? nowy EmGie 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: