logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jesteśmy małżeństwem w kryzysie od 3 lat.
Autor: Mary (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-08-30 16:25

Mój mąż znajduje pocieszenie u swojej mamy, skarży się na mnie, wspólnie obmyślają strategie. Potrafi mnie jawnie krytykować przy niej i w chwilach napięcia stanąć po jej stronie a nie po stronie żony, często nie stając po stronie obiektywnej racji. Teściowej takie bliskie relacje z synem bardzo odpowiadają. Wcześniej tak nie było – chronił nas. Bardzo mnie to rani. Jesteśmy na skraju separacji. Mimo wielu przykrości i upokorzeń jakie z tego tytułu doznałam, chcę naprawić nasze małżeństwo, tym bardziej ze mamy dziecko, ale jestem bezradna, bo on nie widzi problemu w tym trójkącie. Też odrzuca propozycję wybrania się wspólnie do doradcy chrześcijańskiego lub psychologa. Jest mu w tym układzie jak na razie wygodnie.
Rozważam podjęcie Nowenny Pompejańskiej o właściwe relacje mojego męża, o światło Ducha Świętego, a może wprost modlić się o przecięcie pępowiny? Jaką modlitwą lub jakiego świętego mogę jeszcze prosić w mojej konkretnie sprawie?

 Re: Jesteśmy małżeństwem w kryzysie od 3 lat.
Autor: Bea (---.centertel.pl)
Data:   2015-09-03 18:58

jest nowenna do Matki Bożej rozwiązująca węzły. poszukaj w necie

 Re: Jesteśmy małżeństwem w kryzysie od 3 lat.
Autor: 3315 (62.244.136.---)
Data:   2015-09-04 09:59

http://www.kryzys.org/index.php?redir=1

 Re: Jesteśmy małżeństwem w kryzysie od 3 lat.
Autor: htfyu (109.206.193.---)
Data:   2015-09-04 14:46

Myślę, że powinnaś się modlić o to, co dla Ciebie najważniejsze - czyli Wasze małżeńskie szczęście. Resztę pozostaw Panu Bogu, juz On wie, jakie relacje musi mieć mąż z mamą. Gdybyś modliła się o jakąś zmianę ich relacji i się jej nie dopatrzyła, mogłabyś mieć wrażenie, że Bóg Cię nie wysłuchuje.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: