logo
Wtorek, 30 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie umiem odwzajemnić miłości.
Autor: Kuba (18 l.) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-10-07 22:05

Witam,

Pewnie dla wielu z was, którzy są znacznie dojrzalsi ode mnie to o czym pisze będzie wydawało się śmieszne i pewnie z perspektywy czasu też tak będę pewnie kiedyś patrzył ale na tą chwilę nie umiem sobie poradzić.
Także zacznę od początku. Prawie pół roku temu związałem się z pewną dziewczyną z klasy. Byłem szalenie zakochany, nie przeszkadzało mi w niej nic. Oboje nie byliśmy przedtem w żadnym związku jednak co do pozostałych kwestii dotyczących przeszłości znacznie się różnimy. Kiedy ja, zakompleksiony gimnazjalista wolałem siedzieć w domu, ewentualnie uprawiać sport, tak ona lubiła imprezy, alkohol. Na dwóch z nich zdarzyło jej się całować. Zabolało mnie gdy to usłyszałem jednakże i tak chciałem z nią być. Po pewnym czasie, kiedy motyle już opadły zaczęło się wypominanie. Nie potrafiłem tego pojąć i w sumie wciąż dalej nie potrafię, mimo zapewnień że nic dla niej to nie znaczyło i zrobiła to tylko bo wydawało jej się ze wypada się jej tego nauczyć. Jednakże do mnie to często wraca i w złości potrafiłem różne złe rzeczy powiedzieć, mimo to wszystko mi wybaczała. Widać że dotknęła mnie jakaś zazdrość wsteczna która zbytnio się rozwinęła. W tej chwili aż tak to mnie nie boli, ale myślę że mogło to spowodować ze w tej chwili mam wątpliwości czy ją kocham. Najgorsze ze ona na to zasługuje jak nikt inny. Zmieniła się całkowicie, poza mną świata nie widzi. Po prostu marzę o tym żeby ją pokochać tak jak ona mnie, modlę się o to każdego dnia. Naprawdę nie chce jej już ranić, chce żebyśmy byli szczęśliwi razem jednakże ja na tą chwilę nie jestem. Co mam zrobić? Czy jest szansa ze Bóg wysłucha moich modlitw i sprawi że zacznie nam się układać?
Proszę o wyrozumiałość

 Tematy Autor  Data
 Nie umiem odwzajemnić miłości. nowy Kuba (18 l.) 
  Re: Nie umiem odwzajemnić miłości. nowy Ada 
  Re: Nie umiem odwzajemnić miłości. nowy Maria Magdalena 
  Re: Nie umiem odwzajemnić miłości. nowy ktośka 
  Re: Nie umiem odwzajemnić miłości. nowy G_JP 
  Re: Nie umiem odwzajemnić miłości. nowy marcin9098 
  Re: Nie umiem odwzajemnić miłości. nowy Kuba 
  Re: Nie umiem odwzajemnić miłości. nowy 9684 
  Re: Nie umiem odwzajemnić miłości. nowy danusia 
  Re: Nie umiem odwzajemnić miłości. nowy Tomek 
  Re: Nie umiem odwzajemnić miłości. nowy Ј 
  Re: Nie umiem odwzajemnić miłości. nowy Kuba 
  Re: Nie umiem odwzajemnić miłości. nowy Ki 
  Re: Nie umiem odwzajemnić miłości. nowy malutka 
  Re: Nie umiem odwzajemnić miłości. nowy 9684 
  Re: Nie umiem odwzajemnić miłości. nowy Ј 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: