logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dlaczego znalazł się na mojej drodze?
Autor: Ula (26 l.) (---.x66.x22.x49.jaskom.pl)
Data:   2015-12-23 14:28

Witam
W moim zyciu pojawil sie problem z tym czy jest Bog a jesli tak to gdzie. Zaczelo sie 3lata temu.bylam w związku powoli myslalam o slubie i wtedy w moim zyciu pojawil sie pewien kleryk.Zaprzyjaznilam sie z nim a bylo o tyle latwo ze tez duzo pomagalam w kościele.Po ponad roku zrezygnpnowal z seminarium nasza przyjazn trwala i zakochalam sie wtedy on oswiadczyl ze mize wroci do seminarium i moze mi oferowac przyjazn.jednak nie wrócił.powiedziałam ze go kocham a on ze migdy nie odwzajemni moich uczuc bo nie pogodzil sie z tym że nie bedzie ksiedzem.niby pogidzilam sue z tym ale bardzo go kocham i boje sue ze on wkoncu z kims die zwiaze a ja wtedy nue dam rady.i dlatego oytam gdzie jest Bóg dlaczego postawil go na mojej drodze skiro nie moge z nim byc pomimo ze go kocham.prosze o jakiekolwiek slowo prosze

 Re: Dlaczego znalazł się na mojej drodze?
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2015-12-28 22:53

Byłaś w związku i myślałaś o nawet ślubie. Dlaczego więc zaczęłaś nawiązywać przyjaźń z innym mężczyzną? I w dodatku takim, który rozważał kapłaństwo. Co z tego, że było łatwo. To nie jest żadne usprawiedliwienie. W życiu trzeba wybierać to, co dobre, a nie to, co łatwo przychodzi.
Ty, z własnej woli, wybrałaś kręcenie się przy kleryku, który nigdy nie łudził Cię zawarciem małżeństwa. A teraz śmiesz stawiać zarzuty Panu Bogu, bo źle Ci z zakochaniem. Opamiętaj się w końcu dziewczyno.

 Re: Dlaczego znalazł się na mojej drodze?
Autor: Bea (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2015-12-28 23:14

Dobrze, ze był z Tobą i z sobą szczery. Inaczej unieszczęśliwiłby was oboje. Najlepiej zakończ tę znajomość, bo sprawia Ci ból. A śledzenie jego życia też nie wyjdzie Ci na dobre, będziesz stała w miejscu ze swoim. Najpierw pocierpisz, ale czas uleczy rany i oczywiście Jezus, jeśli oddasz mu te przeżycia.

 Re: Dlaczego znalazł się na mojej drodze?
Autor: Edyta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-12-28 23:25

Może po to byś zobaczyła siebie - jaka jesteś naprawdę, jak sobie Bogiem wycierasz, za przeroszeniem gębę i jego Miłością.

 Re: Dlaczego znalazł się na mojej drodze?
Autor: 77 77 77 (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2015-12-29 00:48

Nie wiem czy to miłość do niego. Bo z tego co napisałaś, nie zależy Ci na jego szczęściu, tylko na swoim.

 Re: Dlaczego znalazł się na mojej drodze?
Autor: Maggy (---.dynamic-ww-4.vectranet.pl)
Data:   2016-01-10 16:21

Egoizm. Ty, Ty, Ty i jeszcze raz Ty. Czujesz, czujesz i czujesz i co z tego wynika? Nie zakochał się, nie odwzajemnił uczuć. Normalka. W tym cały ambaras żeby dwoje chciało na raz. W tym wypadku nie chciało i nie chce. Możesz wzdychać, pielęgnować czucia do niego do końca życia. No, możesz tylko co to za życie i czemu ma to służyć? Jeśli jednak będziesz chciała uwolnienia to napisz to za jakiś czas w tej sprawie, a forumowicze na pewno coś konkretnego Ci w tym względzie doradzą.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: