logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Obrona przed Waszymi atakami.
Autor: Anela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2003-11-18 10:20

Mam nadzieje,że tym razem moja wypowiedź zostanie wyświetlona (bardzo Cię proszę o to Adminie) ,skoro zgodnie z radą Admina zaczynam nowy wątek.
Sprawa dotyczyła skierowania sprawy do mediów.
Otóż pragnę wszystkich poinformować,że ja nie mam żadnego dziecka (więc gorąca prośba-czytajcie dokładnie to,co piszą inni , a dopiero potem wydawajcie sądy!)a to co napisałam było odpowiedzią na pytanie Marty,dlaczego KK nie chce ochrzcić jej dziecka po jej ślubie cywilnym.Udzielam jej rady, aby udała się z tym problemem do cerkwi,tam nie będą jej atakować,że żyje w grzechu!Zdenerwował mnie bardzo fakt,że po pytaniu Marty wszyscy na nią wyjechali,że skoro wzięła ślub cywilny,to fakt,że chce ochrzcić dziecko w KK jest dla niej tylko pokazówą przed sąsiadami,skoro żyje w grzechu itp.Otóż jeszcze raz powtarzam:NIKT NAWET NIE SPYTAL SIE JAKIE BYLY TEGO POWODY-MOŻE INNA WIARA WSPÓŁMAŁŻONKA,MOŻE ROZWÓD,MOŻE NIE WIERZYŁ W BOGA,ALE ONA GO BARDZO KOCHAŁA,A MA DO TEGO PRAWO,WIEC POSTANOWILA ZA NIEGO WYJŚĆ!
Dlatego ostre reakcje wszystkich tych(chrześcijan) ,którzy (wbrew pewnym naukom)wydają pochopne sądy,że dla Marty chrzest jest pokazówą,są nie do przyjęcia dla mnie i napisałam o tym,ale nie wiem dlaczego tego nie wydrukowaliście,więc stwierdziłam,że taki argument Was na pewno do tego skłoni!
Ale oczywiście wszyscy -znowu nie do końca zorientowani w temacie PONOWNIE wydają pochopne sądy!
NIE SĄDZCIE,A NIE BĘDZIECIE SĄDZENI!
Zawsze pytajcie : dlaczego!
A teraz pointa: wiara leży w człowieczeństwie, a nie w pseudokatolicyźmie niektórych!

 Tematy Autor  Data
 Obrona przed Waszymi atakami. nowy Anela 
  Re: Obrona przed Waszymi atakami. nowy katolik 
  Re: Obrona przed Waszymi atakami. nowy Agniulka 
  Re: Obrona przed Waszymi atakami. nowy Anela 
  Re: Obrona przed Waszymi atakami. nowy Miśka 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: