logo
Wtorek, 14 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze.
Autor: Maria Magdalena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2003-11-18 14:32

Boję się, że nikt mnie po tym nie pokocha.Wiem, że zbłądziłam, pomóżcie. Kocham prawosławnego księdza, ale on ma juz żonę - jest jedyną osobą, która mnie od tego odciąga! Nie chcę, by mnie ukamienowano! Pomóżcie!

 Tematy Autor  Data
 Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze. nowy Maria Magdalena 
  Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze. nowy halina 
  Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze. nowy marcela 
  Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze. nowy ata 
  Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze. nowy marek w 
  Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze. nowy dasiool 
  Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze. nowy Jurek 
  Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze. nowy <>< 
  sonia nowy arek 
  Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze. nowy lukas 
  Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze. nowy Ania 
  Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze. nowy Adam 
  Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze. nowy Verba Docent 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: