logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak ofiarować post?
Autor: Grzegorz (---.net.lannet.org)
Data:   2016-04-21 18:41

Szczęść Boże, mam do was pytanie, może zabrzmi troche trywialnie, ale, jak ofiarować post? Jak to zrobić? Co trzeba powiedzieć? Czy trzeba odmówić jakąś specjalną modlitwę? Otóż postanowiłem się nawrócić i ofiarować Panu Bogu post jako pewnego rodzaju przebłaganie/ zadośćuczynienie za grzechy. Z Panem Bogiem

 Re: Jak ofiarować post?
Autor: Matto (87.246.199.---)
Data:   2016-04-21 19:26

Grzegorzu, ofiarowując post możesz odmówić jakąś modlitwę, być może taką, w której sam przedstawisz Bogu swoje intencje. Z drugiej jednak strony nie jest to bezwzględnie konieczne. Nasz Ojciec zna nasze myśli i wie, co naprawdę nami kieruje, kiedy podejmujemy takie czy inne działania. Wybór należy więc do Ciebie.
Z Bogiem

 Re: Jak ofiarować post?
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2016-04-21 21:22

Po prostu - powiedzieć Panie Boże ofiaruję ten post w takiej intencji :)

 Re: Jak ofiarować post?
Autor: Natalka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2016-04-21 21:34

Dobry Bóg to najlepszy Przyjaciel człowieka i można Mu tak zwyczajnie powiedzieć w czym rzecz :) Pan Bóg wie wcześniej niż my, co chcemy uczynić, co myślimy i jakie są nasze potrzeby :):

"Panie, przenikasz i znasz mnie,
Ty wiesz, kiedy siadam i wstaję.
Z daleka przenikasz moje zamysły,
widzisz moje działanie i mój spoczynek
i wszystkie moje drogi są Ci znane.
Choć jeszcze nie ma słowa na języku:
Ty, Panie, już znasz je w całości.
Ty ogarniasz mnie zewsząd
i kładziesz na mnie swą rękę. " (Ps 139,1-5)

Pozdrawiam i życzę wszelkiego dobra na każdy czas Bożej wędrówki z Nadzieją, Wiarą i Miłością :)

 Re: Jak ofiarować post?
Autor: A-Mail (91.234.12.---)
Data:   2016-05-01 09:41

Post jednodniowy możesz ofiarować dowolnie, modlitwa, chyba jest ta która płynie z serca niż jakaś wyczytana "formułka". Na post dłuższy niż jednodniowy, wg dzienniczka św. Faustyny, powinien wyrazić zgodę spowiednik.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: