logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak JPII urodziłam się we wtorek 18.V. Czy to ma znaczenie?
Autor: karolina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2016-04-29 14:27

Mam taką sprawę. ja się urodziłam 18 maja tak jak św Jan Paweł ll a sprawdzilam w kalendarzu w telefonie dzien urodzin i wyszlo, że we wtorek. Ja w biografi o nim przeczytalam, że on też się urodził we wtorek tak jak ja. Chciałabym wiedzieć, czy to ma jakieś znaczenie, a ponieważ mamy podobne zainteresowania np. teatr to chce wlasnie wiedzieć czy to ma jakieś znaczenie, że ja się tak urodziłam.

 Re: Jak JPII urodziłam się we wtorek 18.V. Czy to ma znaczenie?
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2016-05-11 18:11

Ma to takie znaczenie, że taką zbieżność można nazwać zbiegiem okoliczności, czy trafem; możesz (z przymrużeniem oka) nazywać siebie urodzinowym bliźniakiem św. Jana Pawła II. Jeśli czujesz to w sercu, to możesz częściej się modlić za przyczyną św. Jana Pawła II. Dodatkowo, masz ciekawostkę do opowiadania znajomym.

 Re: Jak JPII urodziłam się we wtorek 18.V. Czy to ma znaczenie?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2016-05-11 18:53

Tego samego dnia i miesiąca (czy dnia tygodnia - nie wiem) co ja urodzili się Romuald Traugutt, Ewa Demarczyk i Susan Sonntag. Oraz pewien król Neapolu. Były dziekan mojego wydziału też. I nie ma to żadnego, doprawdy żadnego znaczenia co do mojego losu, zainteresowań, zdolności, przeszłości, przyszłości itp.

 Re: Jak JPII urodziłam się we wtorek 18.V. Czy to ma znaczenie?
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2016-05-11 18:58

Dodam jeszcze jedną myśl. Jeśli zainteresowaliby Cię święci, kórych wspominamy 18 maja (zwykle wybieramy sobie takich patronów, którzy są wspominani w dniu naszych urodzin), to możesz ich poszukać tatuaj:

http://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/daty.php3

Po wejściu na 'linki' masz do wyboru infomracje dla takich osób, jak:

- św. Jan I, papież i męczennik
- św. Eryk IX Jedvardsson, król
- bł. Stanisław Papczyński, prezbiter
- św. Feliks z Cantalice, zakonnik

Mnie, dla przykładu, interesuje św. Jan Maria Vianney.

 Re: Jak JPII urodziłam się we wtorek 18.V. Czy to ma znaczenie?
Autor: Tadek (---.dynamic-ra-11.vectranet.pl)
Data:   2016-05-12 22:39

Urodziłem się w dniu urodzin Józefa Stalina. I nic to nie znaczy ;) Daj sobie spokój z pierdołami (i zajmij się rzeczami pożytecznymi).

 Re: Jak JPII urodziłam się we wtorek 18.V. Czy to ma znaczenie?
Autor: Bea (---.centertel.pl)
Data:   2016-05-15 00:05

nie ma znaczenia

 Re: Jak JPII urodziłam się we wtorek 18.V. Czy to ma znaczenie?
Autor: Maggy (---.static.ip.netia.com.pl)
Data:   2016-05-15 01:32

A ja będę, założę się, prawie królową bo prawie urodziłam się w Święto Trzech Króli ;) Prawie bo dzień przed.

 Re: Jak JPII urodziłam się we wtorek 18.V. Czy to ma znaczenie?
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2016-05-15 02:21

Jak dłużej podumam, to zaczynam wierzyć, że Karolina ma wręcz obowiązek, by zostać świętą ze względu na zaistniałą sytuację.

 Re: Jak JPII urodziłam się we wtorek 18.V. Czy to ma znaczenie?
Autor: Bogumiła z Krakowa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2016-05-15 02:49

Nie ma znaczenia. Ale ja urodziłam się w dzień (w rocznicę) narodzin dla Nieba św. Faustyny i jak jestem u niej, to jej o tym przypominam :)) Może akurat mi po znajomości coś załatwi? Kto to wie... :))))

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: