logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Ślub a ślub i wesele.
Autor: Ania (---.centertel.pl)
Data:   2016-05-20 09:07

Jesteśmy świeżym narzeczeństwem, ślub planowaliśmy na wiosnę za 2 lata. Kilka dni temu okazało się, że jestem we wczesnej ciąży. Mój narzeczony chciałby wszystko przyspieszyć - soro chcemy być rodziną, dlaczego dziecko miałoby się w niej nie urodzić. Mi marzył mi się zawsze piękny ślub, wspaniałe wesele i najpiękniejszy dzień życia, a potem powiększenie rodziny.
Aby połączyć jedno z drugim, narzeczony wymyślił, żeby wziąć ślub jakoś we wrześniu/październiku, zaprosić rodziców i rodzeństwo, a potem w czerwcu/lipcu, jak maluch trochę podrośnie zrobić jakby drugi ślub (tzn. odnowienie przysięgi małżeńskiej) plus wesele z gośćmi, tak jak wyglądają standardowe śluby, ewentualnie połączyć to z chrzcinami, ale niekoniecznie.
Dla mnie jest to słaby pomysł, nie wyobrażam sobie dwa razy występować w sukni, dwa razy robić wszystko. Czy jest jakaś opcja, aby przed Bogiem być małżeństwem i aby dziecko urodzilo sie w rodzinie, a potem wziąć taki oficjalny, normalny ślub? Jak możemy najlepiej wybrnąć z tej niespodziewanej sytuacji?

 Tematy Autor  Data
 Ślub a ślub i wesele. nowy Ania 
  Re: Ślub a ślub i wesele. nowy Anna 
  Re: Ślub a ślub i wesele. nowy Kalina 
  Re: Ślub a ślub i wesele. nowy Hanna 
  Re: Ślub a ślub i wesele. nowy orelka 
  Re: Ślub a ślub i wesele. nowy Vanillia 
  Re: Ślub a ślub i wesele. nowy sstaszek 
  Re: Ślub a ślub i wesele. nowy 7672 
  Re: Ślub a ślub i wesele. nowy Vanillia 
  Re: Ślub a ślub i wesele. nowy sstaszek 
  Re: Ślub a ślub i wesele. nowy Natalka 
  Re: Ślub a ślub i wesele. nowy Alina 
  Re: Ślub a ślub i wesele. nowy Xxx 
  Re: Ślub a ślub i wesele. nowy Bea 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: