logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Aniołowie zazdroszczą ludziom cierpienia i Eucharystii.
Autor: Azariasz (---.081015177.msitelekom.pl)
Data:   2016-05-23 19:19

Aniołowie nam zazdroszczą....a zazdroszczą nam cierpienia i Eucharystii. Ja rozumiem , że w literaturze padały stwierdzenia , że aniołowie zazdroszczą nam twórczości itp bo człowiek "tworzy" sztuke ..no ale to tak się mówi ,żeby podkreślić wyjątkowość czegoś. Ale nie pojmuję jak mogą nam aniołowie zazdrościć cierpienia i Eucharystii . Trochę chyba jestem w stanie zrozumieć czemu zazdroszczą Eucharystii ale nie do końca....przecież aniołowie są ciągle z Bogiem. Anioł raczej nagle nie straci wiary ...nie zacznie panikować , że może Boga nie ma . A człowiek tak ..nie widzi Boga tak jak aniołowie...może ja Boga jakoś czuję ..ale to też nie jest to ..(tak powiem po ludzku jest jakiś niedosyt )Człowiek traci wiarę...wątpi, ma żal do Boga..obraża się na Niego , grzeszy , ciągle jest kuszony , musi sie zmagać ze swoimi słabościami ciała ,psychiki i duszy .Anioł ,który jest z Bogiem nie "strzeli focha" na Boga bo coś mu Bóg zabronił albo miał taki plan a nie inny....człowiek jak najbardziej. Bóg robi inaczej niż się o to ktos modlił - no to foch na Boga .Nie rozumiem tego "zazdroszczenia" nam ludziom cierpienia i Eucharystii.

Dziękuję za odpowiedzi.

 Tematy Autor  Data
 Aniołowie zazdroszczą ludziom cierpienia i Eucharystii. nowy Azariasz 
  Re: Aniołowie zazdroszczą ludziom cierpienia i Eucharystii. nowy Natalka 
  Re: Aniołowie zazdroszczą ludziom cierpienia i Eucharystii. nowy Anna 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: