logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dietetyka czy pielęgniarstwo?
Autor: Anna (---.play-internet.pl)
Data:   2016-07-18 04:28

Witam.
Chcialabym, zebyscie pomogli mi podjąć decyzję, wyrazili swoje zdanie. Bo ja sama myślę nad tym juz bardzo długo i wciąż nie wiem co mam zrobic.
Rozwazam na który kierunek studiów pójść.
Postaram sie przybliżyć wszystkie za i przeciw.
Dietetyka - lubię gotowac, interesuja mnie nowinki kulinarne, zdrowe odzywianie, ALE ponoć jest bardzo ciężko z pracą. Musialabym zakladac wlasna poradnie, a powstalo ich ostatnio bardzo duzo, takze konkurencja ogromna. Ewentualnie musialabym wyjechac gdzies na zachod, gdzie ludzie sa gotowi wydac pieniadze na porady dietetyka, a jezyki znam slabo takze musialabym sie bardzo podszkolic.
Pielęgniarstwo - sercem i ideologią jestem bardzo za tym kierunkiem, czuje, ze jako ja, z moim charakterem bardzo bym sie w tym sprawdzila, dodatkowo jest pewna praca w Polsce, ale jest tutaj duze ALE ;). Mdleje na widok pobieran krwi i wszelkich zabiegow z igla i nie tylko. I to nie sa tylko chwilowe zaslabniecia, ze robi mi sie slabo i dochodze szybko do siebie. Po prostu trace na jakis czas przytomnosc i tak jest ZAWSZE przy pobieraniu krwi i szczepionkach, a takze jak widze jakieś brzydkie widoki tego typu. Niektórzy mówią, ze mozna to pokonac, inni ze nie. Rodzice i siostra sa bardzo przeciwni temu kierunkowi.
Naprawde nie wiem co mam robic, co wybrac, co jest bardziej zgodne z wiarą. Nie wiem, nie potrafie odczytac jaka jest wola Pana Boga wzgledem mnie w tej kwestii.
Dodam jeszcze, ze nie ma opcji, zebym potem zmieniala kierunek, bo zrobilam sobie juz rok przerwy po maturze wiec jestem i tak do tylu.
Blagam Was o rady, do srody musze sie zdecydowac.

Jeszcze jedno- czy zawod dietetyka nie jest sprzeczny jakos z nauką Chrystusa? Bo wiem, ze pielegniarstwo to zawod bardzo piekny i bardzo zgodny z nauka Chrystusa... No ale wlasnie te ciezkie omdlenia na widok krwi, itp... No i bardzo duży sprzeciw rodziny... A dietetyka tez sie interesuje... Nie wiem co robic :(

 Tematy Autor  Data
 Dietetyka czy pielęgniarstwo? nowy Anna 
  Re: Dietetyka czy pielęgniarstwo? nowy Anna 
  Re: Dietetyka czy pielęgniarstwo? nowy orelka 
  Re: Dietetyka czy pielęgniarstwo? nowy Estera 
  Re: Dietetyka czy pielęgniarstwo? nowy Anna 
  Re: Dietetyka czy pielęgniarstwo? nowy Hanna 
  Re: Dietetyka czy pielęgniarstwo? nowy Asia 
  Re: Dietetyka czy pielęgniarstwo? nowy Asia 
  Re: Dietetyka czy pielęgniarstwo? nowy Bogumiła z Krakowa 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: