logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Mam wątpliwości a propos ważności modlitwy.
Autor: Gre (---.centertel.pl)
Data:   2016-09-28 18:21

Witam. Mam problem z modlitwą. Wydaje mi się że wcześniej uzależniłem ważność modlitwy od pewnych czynników (albo zrobiłem to świadomie podczas modlitwy albo jakoś tak robiłem z biegiem czasu i się przyjęło) i na początku modlitwy gdy warunki nie są spełnione to mówię to Panu Bogu, gorzej jak warunki nie są spełnione albo warunki ich spełnienia są ciężkie albo po modlitwie przypomnę sobie że nie powiedziałem jakiejś rzeczy z tych zapewniających ważność i przez to modlitwa staje się nieważna tym bardziej jest to męczące gdy zależy mi na ważności tej modlitwy bo chciałem podczas niej odwołać jakieś postanowienie albo "zabezpieczyć" się przed kolejnymi niechcianymi.
Wynik jest taki że modlę się dlugo potem mam wątpliwości a propos ważności modlitwy i że skutki mogą być oplakane (bo np. nie odwołałem postanowienia) i znowu się modlę prawie to samo.
Może potrzebuję jakiegoś psychologa ale wydaje mi się że mam skrzywiony obraz Pana Boga, ale z drugiej strony jeśli dałem jakieś takie postanowienia warunkujące ważność modlitwy to może są one wiążące? Nie żartuję i proszę o pomoc.

 Tematy Autor  Data
 Mam wątpliwości a propos ważności modlitwy. nowy Gre 
  Re: Mam wątpliwości a propos ważności modlitwy. nowy wyszywaczek wredny 
  Re: Mam wątpliwości a propos ważności modlitwy. nowy Fortepian 
  Re: Mam wątpliwości a propos ważności modlitwy. nowy Mateusz 
  Re: Mam wątpliwości a propos ważności modlitwy. nowy Natalka 
  Re: Mam wątpliwości a propos ważności modlitwy. nowy Jerzy50 
  Re: Mam wątpliwości a propos ważności modlitwy. nowy ^^^^^^^^^^^~~~~~~ 
  Re: Mam wątpliwości a propos ważności modlitwy. nowy Anna 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: