logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Babcia nawiedza mnie we śnie każdego miesiąca.
Autor: Barbara (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2016-10-23 15:06

Witam.
Mam problem. Z lękiem pisze to tu, bo boję się własnej babci która umarła pod koniec lipca tego roku. To jest jedyne forum na którym mogę sie wygadać jeśli chodzi o takie sprawy. Moja babcia nawiedza mnie we śnie każdego miesiąca 28 to są sny czasami przerażające a czasami mówi mi na kogo jest np zła. Moje rodzeństwo na początku mówiło że rano rzeczy były poprzestawiane albo w nocy jakieś hałasy. Mnie pierwszą nawiedziła po śmierci. Ogólnie przed śmiercią mówiła że będzie nawiedzać każdego ale czemu mnie pierwszą? Boje się naprawdę... Rodzina by tego nie zrozumiała co teraz pisze to tu... Nie wiem co mam robić. Rozmawiałam z katechetką i mówiła mi że msza pomoże.
Pozdrawiam.

 Re: Babcia nawiedza mnie we śnie każdego miesiąca.
Autor: Bogumiła z Krakowa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2016-10-30 03:39

No to "każdego miesiąca 28" idź do spowiedzi, przyjmij komunię świętą w intencji babci. Pomódl się za nią w tym dniu. Będziesz spokojniejsza.

Skoro babcia tak mówiła przed śmiercią, to teraz prawdopodobnie działa sugestia. Dlaczego Ciebie pierwszą "nawiedziła"? Pewnie jesteś najbardziej podatna na sugestię i podświadomie oczekujesz tego spotkania. Dlatego to właśnie Tobie się śni. Bo to jest tylko sen. A sny bywają różne, i piękne, i brzydkie, i straszne. Potem się budzisz i nie trzeba już o tym myśleć. Zmarli nie przychodzą, żeby kogoś straszyć. Żyją już innym życiem. Jeśli nawet pojawią się w w naszych snach czy myślach, to tylko z prośbą o modlitwę. Tylko to jest im potrzebne. Wszystko inne jest snem albo wymysłem. Babcia mogła różne rzeczy mówić, póki żyła, ale teraz jej nie w głowie żarty czy straszenie. Spotkała już Boga. Nie bój się jej i spokojnie śpij. To nie jest prawda.

Sama nie masz pewnie pieniędzy aby złożyć ofiarę na mszę świętą za babcię, ale możesz poprosić o to mamę/tatę. To zawsze jest piękna ofiara dla zmarłych. Teraz możesz także złożyć "wypominki" za zmarłych - to jest modlitwa szczególna na początku listopada. Ale jak nie masz pieniędzy na ofiarę, to wystarczy Twoja modlitwa. Chociaż możemy też w intencji zmarłych ofiarowywać swoje dobre czyny, mszę świętą na której jesteśmy i nasze komunie święte.

A jeżeli przez najbliższe pół roku się to nie uspokoi, to porozmawiaj jednak z rodzicami, albo w szkole (nie wiem ile masz lat i czy sama możesz iść do psychologa, pewnie nie), bo jakiś specjalista łatwiej Ci pomoże. Ale to na pewno minie, tylko nie bój się tego dnia, nie czekaj na nic złego.

 Re: Babcia nawiedza mnie we śnie każdego miesiąca.
Autor: 3443 (---.free.aero2.net.pl)
Data:   2016-10-30 10:19

Czy modlisz się za swoją babcię? Jeśli to dusza pokutująca, być może domaga się modlitwy za nią, wyrzeczeń, ofiar na intencję jej zbawienia czy też Mszy św.
Warto porozmawiać o tym z księdzem - nie rezygnując z powyższego.
Również niedawno straciłam bliską osobę i również często mi się śni, także w dziwnych, niedorzecznych sytuacjach. Nie analizuję tego lecz modlę się za nią. Nie mówię, że Twoje sny nie mają żadnego znaczenia - po prostu trudno to ocenić, a sądząc po owocach tych snów - powodują jedynie lęk.

 Re: Babcia nawiedza mnie we śnie każdego miesiąca.
Autor: ruslana (195.117.121.---)
Data:   2016-10-30 11:00

Z tego co wiem, to żadna dusza nie może nawiedzać człowieka po śmierci bez zgody Boga. Wydaje mi się, że to może być sprawka szatana, te częste sny z twoją babcią. Skonsultowałabym to z egzorcystą, bo to nie jest normalne. Piszesz, że twoja babcia mówi ci we śnie, że jest zła na kogoś. Dusza w czyśćcu cierpiąca nie może być na nikogo zła, bo pokutuje za swoje grzechy i nie może już więcej grzeszyć.

 Re: Babcia nawiedza mnie we śnie każdego miesiąca.
Autor: 77 (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2016-10-30 14:50

Porozmawiaj ze spowiednikiem. Możesz potrzebować pomocy w formie modlitwy wstawienniczej.

 Re: Babcia nawiedza mnie we śnie każdego miesiąca.
Autor: Alina (---.nwrknj.fios.verizon.net)
Data:   2016-11-03 04:09

Modl sie za Babcie i popros o Msze Sw w jej intencji.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: