logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Bliską osobę widziałem w piekle.
Autor: Mariusz (---.galas.net.pl)
Data:   2016-10-23 15:32

Witam wszystkich, mam pytanie nie wiem czy ktoś moze na to odpowiedzieć, mimo wszystko zapytam, czasem wraca to do mnie i nie wiem jak to rozumieć. Otóż w czasie Mszy Sw. widziałem bardzo bliska mi osobę dosłownie w piekle. Oprócz tego miałem jakby poznanie, drugiej osoby również znajomej, że to samo ją czeka. Trwało to bardzo krótko, ale było to bardzo wyrazne. Oczywiscie nie mówiłem o tym zdarzeniu tym osobom. Muszę dodać, że spotkało mnie wiele złego od tych osób. Modlę się za te osoby. Przeraża mnie to. Nie wiem czy może być to ostrzeżenie i co mam z tym zrobić. Nie chcę, żeby ktokolwiek trafił do piekła, pozdrawiam

 Re: Bliską osobę widziałem w piekle.
Autor: Anna (---.dzierzoniow.vectranet.pl)
Data:   2016-10-23 15:49

To nic nie jest. Nie możesz się zemścić lub nie chcesz i dlatego przenosisz zemstę na życie przyszłe. Sam sobie produkujesz takie wyobrażenia. Módl się za te osoby i nie mów im tego, co wymyśliłeś, bo to grubymi nićmi szyte. To czy ktoś trafi do piekła, czy nie to sprawa Pana Boga, a nie twoja. Te osoby żyją i sprawa ich przyszłości w wieczności nie jest przesądzona.

 Re: Bliską osobę widziałem w piekle.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2016-10-23 18:22

Mariusz,

Idź do spowiedzi i wyznaj spowiedniowi całe "widzenie" i wszystko to, co nam tu opisałeś. Koniecznie.
To niezwykła sprawa. I to będzie najlepsza rada dla Ciebie w tym przypadku. Za te osoby módl się dalej. Nie ustawaj w modlitwie za nie i za siebie. Zastosuj się dokładnie do wszystkich wskazówek spowiednika. To bardzo ważne.

Ogarniam Cię moją modlitwą.

 Re: Bliską osobę widziałem w piekle.
Autor: Barbara (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2016-10-24 10:58

To może być pokusa złego ducha by zniechęcić Cię do modlitwy za te osoby. Napisałeś, że te osoby wyrządziły Ci wiele złego i diabeł to wykorzystuje. Dlatego nadal módl się za nie. I porozmawiaj o tym ze spowiednikiem, który udzieli Ci najlepszej rady. Pan Bóg może udzielić nadzwyczajnej łaski każdemu, ale to może rozeznać tylko kapłan, z którym szczerze porozmawiasz.

 Re: Bliską osobę widziałem w piekle.
Autor: Mariusz (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2016-10-24 11:58

Bardzo dziękuje za modlitwę i za radę. Zrobię tak jak mi podpowiedziałaś Magdaleno, pozdrawiam

 Re: Bliską osobę widziałem w piekle.
Autor: gg (149.156.24.---)
Data:   2016-10-24 16:46

Witaj
Może być to ostrzeżenie, dlatego musisz się modlić o te osoby. Trzeba je też umiejętnie upomnieć (to jeden z uczynków miłosierdzia), porozmawiać szczerze, ale nie o widzeniu tylko o ich zachowaniu. Uświadomić, że to jest złe i że Bóg istniej, a po śmierci życie się nie kończy. Nie polecam układać sobie wcześniej żadnej mowy, to Bóg Ci podpowie co w danej chwili powinieneś mówić. Jedynie musisz pamiętać o takcie, ale też stanowczości żeby swoim upomnieniem nie wywołać skutku przeciwnego.

 Re: Bliską osobę widziałem w piekle.
Autor: jk (193.242.212.---)
Data:   2016-10-25 08:41

Porozmawiaj ze spowiednikiem. Poza tym jeśli te osoby dadzą się zaprosić na kawę, czy gdzieś gdzie możesz z nimi na spokojnie i rzeczowo porozmawiać, to zaaranżuj takie spotkanie. Pamiętaj jednak żeby Twoje słowa były prawdziwe i taktowne. Poproś Ducha Świętego o rozeznanie tej sprawy.

 Re: Bliską osobę widziałem w piekle.
Autor: Aneta (77.87.0.---)
Data:   2016-10-27 21:23

Koniecznie porozmawiaj ze spowiednikiem i uważaj na siebie. Różaniec i modlitwa do św. Michała Archanioła obowiązkowo. To, że jakaś wizja pojawia się na modlitwie czy w czasie Mszy nie znaczy jeszcze, że pochodzi ona od Boga. W najlepszym razie może być wytworem Twojego umysłu, a w najgorszym - podstępem złego ducha.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: