logo
Wtorek, 07 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Marazm, zastój, niemoc...
Autor: Weronika (25 l.) (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2016-11-21 10:22

Witajcie,
Nie chcę dokładnie opisywać swojego dotychczasowego życia ale ostatnie kilkanaście miesięcy to był dla mnie bardzo trudny okres. Chorzy rodzice, śmierć jednego z nich - musiałam im poświęcić praktycznie cały swój wolny czas.
Nie wiem od czego zacząć i co napisać żebyście mnie zrozumieli...
Jestem młodą kobietą (25 lat) a od jakiegoś czasu czuję się jak sędziwa emerytka, która wszystko już przeżyła i na nic już nie czeka - to w takim wielkim skrócie myślowym. Skończyłam niedawno studia, powinnam szukać pracy, usamodzielnić się a ja na to nie mam siły. Na nic nie mam siły, są takie dni, że najchętniej nie wstawałabym z łóżka. Nie mam przyjaciół z którymi mogłabym porozmawiać o problemach - z resztą jestem osobą z natury mało wylewną, skrytą i ciężko przychodzi mi mówienie o sobie, o tym co czuję. Ze znajomymi też pourywały się kontakty...Czuję się zupełnie sama.
Nie wiem jak z tego wyjść, jak przerwać ten marazm. Z jednej strony bardzo chcę iść do pracy, na jakiś staż ale tak samo jak bardzo chcę tak samo bardzo nie mam siły jej szukać (zniechęcona jestem marnymi skutkami poszukiwań, wiem - za mało energii w to wkładam ale obecnie nie posiadam jej więcej). Demotywujący jest też fakt, że mieszkam w małej mieścince bez większych perspektyw na rozwój. Wiem, że tylko narzekam ale ostatnio tylko to mi fajnie wychodzi. Nie wiem totalnie skąd wziąć siłę aby to zmienić..tzn. wiem - z modlitwy, z wiary w Boga. Ale nawet to jest teraz dla mnie odległe...

 Tematy Autor  Data
 Marazm, zastój, niemoc... nowy Weronika (25 l.) 
  Re: Marazm, zastój, niemoc... nowy Kalina 
  Re: Marazm, zastój, niemoc... nowy Anna 
  Re: Marazm, zastój, niemoc... nowy Estera 
  Re: Marazm, zastój, niemoc... nowy Weronika 
  Re: Marazm, zastój, niemoc... nowy Tionne 
  Re: Marazm, zastój, niemoc... nowy Hanna 
  Re: Marazm, zastój, niemoc... nowy Estera 
  Re: Marazm, zastój, niemoc... nowy Anna 
  Re: Marazm, zastój, niemoc... nowy pp 
  Re: Marazm, zastój, niemoc... nowy pp 
  Re: Marazm, zastój, niemoc... nowy pp 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: