logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Boże zabierz mnie do siebie zanim zrobie to sam.
Autor: Michał (195.205.247.---)
Data:   2016-12-30 02:04

Boże mój Boże ... Proszę Cię , zabierz mnie z tego świata .. Nie mam już siły , tak długo już mnie doświadczasz , zawalił mi się cały świat , zostałem kompletnie sam - pomocy z nikad ... Dłużej juz nie dam rady , dlaczego dałeś mi krzyż którego nie dam rady unieść .. zabierz mnie zanim zrobie to sam . Błagam o pomoc Michał

 Re: Boże zabierz mnie do siebie zanim zrobie to sam.
Autor: Jakub (31.1.168.---)
Data:   2016-12-30 06:34

'Moc w słabości się doskonali'. (i cały 12 rozdział II Listu do Koryntian)

2 TM 2,3: 'Weź udział w trudach i przeciwnościach jako dobry żołnierz Chrystusa Jezusa!'

Również miałem wiele ciężarów w życiu i w sumie nadal mam :) Polecam płytę z kazaniem o. Szustaka "Z procą na Goliata". I małe pytanie na koniec z czasów, gdy odrabiałem służbę wojskową - jakim trzeba być? - Twardym.
Niech cię Bóg błogosławi brachu :)

 Re: Boże zabierz mnie do siebie zanim zrobie to sam.
Autor: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2016-12-30 10:44

Michale, nie znamy szczegółów ani powodów, dlaczego jesteś taki przygnębiony. Zawalił Ci się świat? Nie, on Ci się nie zawalił, może się zawalić, jeśli Ty go sam zawalisz. Na odległość doprawdy trudno pomóc, ale na pewno ktoś mieszka niedaleko, na parafii jest ksiądz, zwróć się do niego albo do kogoś innego. Nie możesz chodzić? - to zadzwoń do księdza, którego nr telefonu znajdziesz na www.pogotowieduchowe.pl. Bóg zawsze jest z Tobą i przy Tobie - właśnie może w drugim człowieku, którego On pośle, aby Cię uratować.

 Re: Boże zabierz mnie do siebie zanim zrobie to sam.
Autor: mama2dzieci (---.edata.net.pl)
Data:   2016-12-30 11:05

Hej Michale głowa do góry co się stało? Bóg doświadcza tych których kocha najbardziej i ćwiczy też. 'Ja wszystkich, których kocham, karcę i ćwiczę. Bądź więc gorliwy i nawróć się!' Ap 3,19

 Re: Boże zabierz mnie do siebie zanim zrobie to sam.
Autor: K (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2016-12-30 11:22

Bóg dał Ci taki krzyż, który widocznie potrafisz unieść. Mówi się, że doświadcza szczególnie tych, których bardzo kocha. Też idę z krzyżem przez życie, czasami jest bardzo trudno i pytam się dlaczego? Módl się dużo, a kiedy nie widzisz światła, módl się jeszcze więcej a jestem przekonana, że Bóg ześle Ci pocieszenie i wskaże Ci inną drogę. Tak jest ze mną, czasami odczuwam zniechęcenie modlitwą, ale tylko wtedy kiedy naprawdę przylgnę do Jezusa czuję, że życie nabiera sensu. Pamiętaj, że nie ma takiego zła, którego miłosierny Bóg nie potrafiłby naprawić. Życzę powodzenia i odwagi Michale. Módl się do krwawych łez Maryi, piękna, pokrzepiająca modlitwa.

 Re: Boże zabierz mnie do siebie zanim zrobie to sam.
Autor: E. (---.centertel.pl)
Data:   2016-12-30 19:08

Michale, jaki konkretnie masz problem? Gdybyś dopowiedział - tutaj na forum - coś więcej o Twoim problemie, to może udałoby się coś konkretniej Tobie doradzić, albo chociaż potowarzyszyć Ci w tym, co dla Ciebie trudne. Nawet jeśli jest to bardzo bolesna sytuacja, to na pewno można znaleźć jakiś sposób na zmianę, albo chociaż na zobaczenie w niej jakiegoś sensu. Bóg nie pozwala, by kogoś spotkało cierpienie ponad jego siły. Cokolwiek Ci się przydarza - starczy Ci łaski, by to przetrzymać, albo w końcu przyjdzie pomoc - o ile nie zamkniesz się w sobie, tylko będziesz szukał wsparcia i otworzysz się na ludzi. Przez ludzi Bóg działa. Tylko nie trać nadziei i nie poddawaj się za szybko. A jeśli wolałbyś podzielić się swoim problemem z jakimiś bardziej kompetentnymi osobami, to podaję kilka linków:

http://www.telefonzaufania.org.pl/telefony_zaufania_wykaz.html
http://naglesami.org.pl/telefon-wsparcia.html
http://116111.fdn.pl/
http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html

Trzymaj się.

 Re: Boże zabierz mnie do siebie zanim zrobie to sam.
Autor: m. (---.centertel.pl)
Data:   2016-12-31 19:45

Kochany Michale. Bardzo współczuję Ci Twojego cierpienia.
Krzyż bywa czasem rzeczywiście bardzo ciężki i bez pomocy drugiego człowieka trudno znieść. Dlatego zachęcam Cię do skorzystania z telefonu zaufania, np. 116 111 dla dzieci i młodzieży, 116 123 dla ludzi dorosłych w kryzysie emocjonalnym. Tam znajdziesz życzliwą osobę, która chętnie wysłucha Twoich zmartwień.
Wsparciem może być też rozmowa z psychologiem, albo kimś zaufanym z Twojego otoczenia. Najważniejsze byś nie został sam.
Może pomocna będzie w Twojej sytuacji także spowiedź?
Otaczam Cię z całego serca modlitwą. Proszę daj znać, czy coś się zmieniło.

Pozdrawiam serdecznie. Z Bogiem i Maryją.

 Re: Boże zabierz mnie do siebie zanim zrobie to sam.
Autor: jj (193.242.212.---)
Data:   2017-01-06 13:41

Jesteś dzieckiem Boga. Czytaj Biblie, czytaj Biblie a zwłaszcza Ewangelie CODZIENNIE. Zobaczysz jaka moc da Ci Słowo Boże. Poszukaj też dla siebie wspólnoty, aby nie być samemu z problemami, aby wyjść do ludzi i się czymś zająć.

 Re: Boże zabierz mnie do siebie zanim zrobie to sam.
Autor: m. (---.centertel.pl)
Data:   2017-01-09 10:07

Czy sytuacja jest ciągle taka sama?
Pozdrawiam z modlitwą +

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: