logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Chciałbym ojcu przedłużyć życie.
Autor: Marcin (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2017-02-03 13:27

Witam. Mój ojciec był i jest bardzo dobrym człowiekiem całe swoje życie ciężko pracował patrzał rodziny pomagał innym. Dopiero od ponad 2 lat prowadzi spokojne życie lecz od jakiegoś czasu choruje natomiast od paru dni podejrzewają raka wątroby. Wiem że Ojciec do tej pory cieszył się życiem i nie chce jeszcze odchodzić ja nie mogę chyba na ziemi nic zrobić i tak sie zastanawiam jeżeli bym tam trafił przed ojcem czy ktoś mnie wysłucha i dam rade przedłużyć mu życie moge iść na sam dół piekła aby Tato mógł jeszcze żyć jestem w stanie zrobić wszystko aby mu pomogło.

 Re: Chciałbym ojcu przedłużyć życie.
Autor: Aneta (77.87.0.---)
Data:   2017-02-03 17:42

Naprawdę uważasz, że Twój Tatuś byłby szczęśliwy wiedząc, że jego ukochane dziecko poszło "na sam dół piekła", aby kupić mu jeszcze parę lat życia? Zapewniam Cię, że tu, na ziemi, możesz zdziałać znacznie więcej, niż w piekle. Tu masz bezpośrednią łączność z Bogiem i ze świętymi, stały dostęp do źródeł Bożej mocy poprzez sakramenty i modlitwę, w piekle będziesz tego pozbawiony. Nie ma sensu przyśpieszać swojej śmierci aby "załatwić" Tacie dłuższe życie. To nie jest tak, że Bogu się w zaświatach sztuki nie zgadzają i jak pójdziesz Ty, to Tata będzie mógł trochę dłużej zostać. Zresztą, gdyby wiedział o takiej "transakcji", to stałby się chyba najnieszczęśliwszym z ludzi. Zrób wszystko, co w Twojej mocy tu, na ziemi zorganizuj jak najlepszą opiekę medyczną, zamów msze święte, odmów nowennę pompejańską, poproś o modlitwę wspólnoty zakonne, a kiedy Tatuś stanie w obliczu śmierci (prędzej czy później każdego z nas to czeka, niezależnie od stanu zdrowia), to zadbaj o to, by nie był wtedy sam.

 Re: Chciałbym ojcu przedłużyć życie.
Autor: ja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-02-03 22:58

Rak to nie zawsze znaczy wyrok. Będę się modlić za Twojego tatę.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: