logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dwukrotnie zraniona w ciągu 4 m-cy. Dlaczego?
Autor: swiatelko (---.icpnet.pl)
Data:   2017-03-14 22:24

2,5 miesiaca temu rozstalam sie z chlopakiem. Przechodzilam meki emocjonalne probojac zaczac zyc na nowo, zapomniec bo jednoczesnie tak bardzo tesknilam ;( miedzy czasie napisal do mnie pewien chlopak, dawny znajomy. Eweidentnie probowal sie do mnie zblizyc lecz ja totalnie nie zwracalam na to uwagii. Zachowywalam sie wzgledem niego tez w bardzo lekcewazacy sposob. No ale pewnego dnia przypadkowo sie spotkalismy. bylo to doslownie kilka godzin po tym kiedy w Kosciele modlilam sie o uzdrowienie mojego serca, w szczegolnosci prosilam Maryje, liczylam ze jakoo kobieta rozumie mnie najbardziej. I odebralam to wszystko jako znak. Wysluchanie moich prosb. a kiedy poznawalam go coraz bardziej i odnajdywalam w nim swoj ideal, myslalam ze Bog zeslal mi go jako wynagrodzenie za kazda wylana wczesniej niepotrzebnie lze. I tak spotykalismy sie miesiac, bylo cudownie miedzy nami. Ale nagle zaczelo sie cos psuc. On sie odsunal, a kiedy chcialam wyjasnic sprawe dowiedzialam sie ze on nie jest gotowy na zwiazek, nie chce miec dziewczyny, przeprosil mnie i prosil zebym nie miala zalu do niego. On rowniez tak jak ja jest po rozstaniu sprzed 4 miesiecy. W kazdym razie moje serce peklo drugi raz w tak krotkim czasie. nie wiem dlaczego teraz za nim tesknie. to byl tylko miesiac a ja sie zaangazowalam. Dlaczego Bog mnie przed tym nie uchronil? Modlilam sie o pomoc a On mi go zeslal. po czym ten chlopak mnie zranil. Jaki to wszystko mialo cel? W ciagu kilku miesiecy zostalam podwojnie zraniona. Liczylam ze bedzie moim lepszym jutrem, nadzieja, szczesciem a okazal sie byc rozczarowaniem :( dlaczego tak sie stalo? Prosze wciaz Maryje o pomoc bo znow cierpie. czy mnie teraz wyslucha? :( prosze o modlitwe za mnie

 Tematy Autor  Data
 Dwukrotnie zraniona w ciągu 4 m-cy. Dlaczego? nowy swiatelko 
  Re: Dwukrotnie zraniona w ciągu 4 m-cy. Dlaczego? nowy Maggy 
  Re: Dwukrotnie zraniona w ciągu 4 m-cy. Dlaczego? nowy Hanna 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: