logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie umiem cieszyć się z ciąży.
Autor: agnieszka (195.150.224.---)
Data:   2017-04-25 17:42

Czuję się potworem, najgorszym człowiekiem na ziemi. Lata temu lekarze powiedzieli, że nigdy nie będę mieć dzieci. Przepłakałam wiele nocy, zamartwiałam się, żałowałam. Minęło 10 lat. Wyszłam za mąż, mam wspaniałego męża. Do szczęścia brakowało nam tylko dziecka. I stało się - zaszłam w ciążę. Zamiast radości t płacz, zamartwianie się - dlaczego? Nie umiem cieszyć się z tego dziecka, czuję się przerażona, rozczarowana. Wciąż czuję wyrzuty sumienia - że przecież powinnam skakać z radości pod niebiosa, że tylu kobietom takie szczęście nie jest dane, że jestem niewdzięczna i straszna... Przecież Bóg dał mi taką radość, takie szczęście- dlaczego więc nie umiem cię cieszyć? Nigdy w życiu nie posunę się do aborcji, nie przeszło mi to nawet przez myśl - ale mam wrażenie, że moje życie się skończyło. Mam pełną świadomość, jak wielki jest mój egoizm, staram się szukać plusów. Wiem, że dziecku potrzebna jest miłość matki a nie własny pokój czy zabawki ale nie zmienia to faktu, że myślę wciąż o tym, że za rok kończy mi się umowa w pracy (choć jako matka i tak do pracy przecież nie pójdę minimum 3 lata), że mamy maleńką kawalerkę, że mąż haruje dniami i nocami i nijak mi przy małym nie pomoże.

 Tematy Autor  Data
 Nie umiem cieszyć się z ciąży. nowy agnieszka 
  Re: Nie umiem cieszyć się z ciąży. nowy yeah 
  Re: Nie umiem cieszyć się z ciąży. nowy Agnieszka 
  Re: Nie umiem cieszyć się z ciąży. nowy Anna 
  Re: Nie umiem cieszyć się z ciąży. nowy Kalina 
  Re: Nie umiem cieszyć się z ciąży. nowy Maggy 
  Re: Nie umiem cieszyć się z ciąży. nowy orelka 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: