logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak obronić się przed klątwą ojca?
Autor: Natalia (---.internetia.net.pl)
Data:   2017-07-01 15:51

Witajcie,
Interesuje mnie kwestia działania klątw, przekleństw czy złorzeczeń rzucanych w emocjach lub rozmyślnie przez rodziców na dzieci. Zwykle dotyczy to wybranków serca i narzeczeństwa lub chęci zawarcia, faktu zawarcia małżeństwa. Mój ojciec bezpodstawnie, ponieważ właściwie nie znając, nienawidzi mojego narzeczonego. Jesteśmy razem już 10 lat, chociaż niemal na samym początku zabronił mi spotykać się z nim. Ukrywaliśmy wszystko przez te wszystkie lata. Od jakiegoś czau mieszkamy razem i ojciec o tym wie. Widzę, że cierpi bardzo, że się wyprowadziłam i na dodatek mieszkam z narzeczonym. Teraz podjęliśmy decyzję o ślubie, żeby wreszcie móc jakoś uporządkować swoje życie i być razem szczęśliwie. No ale... Nie wiem, czy to będzie możliwe. Życie w kłamstwie oczywiście nie wchodzi w grę, a poinformować mojego ojca o planowanym ślubie bardzo się boję. Czytałam o klątwach czy przekleństwach, które zwłaszcza gdy wychodzą od rodziców, mają bardzo silną moc i nawet egzorcyzmy ani żadne inne modlitwy nie są w stanie ich zniwelować. Życie po takim przeklęciu może stać się prawdziwym koszmarem i udręką, boję się. Niszczył moje życie i zdrowie od dziecka, teraz obawiam się, że czymś przemyślanym bądź nieprzemyślanym zniszczy mi resztę życia, a tak marzę o stabilizacji i rodzinie.
Słyszałam straszne historie dotyczące takich klątw, ale wydaje mi się, że nie wiem wszystkiego. Czy to faktycznie zawsze tak działa? Czy może jest jakiś sposób, żeby się przed tym obronić (oprócz modlitwy o cud) lub jakkolwiek naprawić, jeśli już się stanie? Czy w ogóle się da? Czy jest jakiekolwiek wyjście z tej sytuacji, pomijając próby rozmów z ojcem?
Z góry dziękuję za wsparcie i pomoc.

 Re: Jak obronić się przed klątwą ojca?
Autor: michal_90 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-07-06 10:38

Jest sposób, żeby się przed tym obronić :) Przede wszystkim należy żyć w łasce uświęcającej, korzystać z sakramentów, z modlitwy - w tym różańcowej. Z tego co czytałem i wysłuchałem z nagrań różnych konferencji istotne jest przebaczenie i nietrzymanie urazy, a także powołanie się na Imię Jezusa i Jego Krew.
W internecie znalazłem taką modlitwę:

"W Święte Imię Pana Jezusa, za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny i wszystkich Świętych Archaniołów, a szczególnie Świętego Michała Archanioła, wszystkich Świętych Aniołów i wszystkich Świętych, szczególnie Świętego Franciszka, Świętego Ojca Pio, Świętej Gemmy Galgani, Świętego Antoniego z Padwy, Świętego Jana Pawła II; zdejmuję i rozwiązuję, przerywam i gładzę - wszelki wpływ diabelski, jakiego doznaję, każde przekleństwo, każde życzenie śmierci, niepowodzenia i nieszczęśliwego wypadku, każdy zły urok, filtr magiczny i wiązanie - rzucone na mnie i na moją rodzinę, na moją pracę, na mój dom, na moje istnienie, na moje życie, na moją osobę, na mój majątek, na moje oszczędności; i przywiązuję je do Krzyża Jezusowego. Przyjdź uwalniać Jezu, przyjdź okazać cuda i wspaniałości Twojej miłości. Dziękuję Ci, ponieważ jestem przekonany, że mnie wysłuchałeś. W Święte Imię Jezusa Chrystusa, za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny, zrywam i gładzę wszelki związek mediumiczny i okultystyczny, który dosięga mnie od moich krewnych i rodziny, żyjących i zmarłych. Dzięki Panie za Twoje miłosierdzie, w którym pokładam nadzieję. Amen."

 Re: Jak obronić się przed klątwą ojca?
Autor: orelka (---.merinet.pl)
Data:   2017-07-06 10:43

Największą "klątwą" jaką na siebie sprowadzamy (i to w dodatku sami) jest życie w grzechu. Czyli odwracanie sie od Boga - Boga, który jest wszechmogący, wszechpotężny i który jest ponad wszystkim.

Naprawdę wierzysz w to, że jakiekolwiek ludzkie słowo ma moc porównywalną z Bożą potęgą? Wierzysz w to, że jeśli będziesz się trzymać Boga, to jakakolwiek "klątwa" będzie w stanie jakkolwiek Ci zaszkodzić?

 Re: Jak obronić się przed klątwą ojca?
Autor: Aneta (77.87.0.---)
Data:   2017-07-06 15:11

Za klątwami, magią itp. stoi szatan. Kim on jest? Aniołem, który zbuntował się przeciw Bogu, a zatem zbuntowanym sługą. W dodatku wygnanym z królewskiego dworu. Trzymaj się blisko Króla, a zły sługa Ci nie zagrozi. Przede wszystkim uporządkuj swoje życie tak, abyś mogła żyć w łasce uświęcającej, często przystępuj do sakramentów i przestań wierzyć w historie o tym, że moc klątwy może być większa niż moc modlitwy. Znaczyłoby to, że szatan jest potężniejszy od Boga, a czyż może być stworzenie potężniejsze od swego stworzyciela? Sługa od Króla? Jeśli egzorcyzmy i modlitwy nie działają, to przeszkodą zazwyczaj jest grzech, a nie moc samej klątwy. Unikaj zatem grzechu, a gdy go popełnisz, korzystaj ze spowiedzi. I poczytaj psalm 91.

 Re: Jak obronić się przed klątwą ojca?
Autor: && (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2017-07-08 11:25

Własne rzetelne nawrócenie wystarczy.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: