logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Przysięgam a potem łamię...
Autor: Kimberlay (---.internetia.net.pl)
Data:   2017-08-08 15:09

Witam... Moje życie ostatnio dało mi niezłą nauczkę w postaci niezaliczenia roku szkolnego... Z fizyki... Była i jest to dla mnie osobista porażka... Obiecywałam sobie, że teraz będzie lepiej, że poprawię... Postanowiłam robić różne zadania itp... I wczoraj miałam zrobić jedno zadanie, przysięgałam wtedy "przysięgam że to dokończę" i nie dokonczylam! Zapomniałam o tej przysiedze, było mega pozno i zostawiłam pół zadania na dzisiaj rano ;/... A niedawno byłam u spowiedzi i pilnowałam się... Zresztą to nie pierwszy raz kiedy coś przysięgam a potem łamię... Co powinnam zrobić?

 Re: Przysięgam a potem łamię...
Autor: Tionne (78.10.86.---)
Data:   2017-08-11 16:05

Przede wszystkim nie przysięgaj bo Słowo Boga mowi:
Mt 5,33-37
33 Słyszeliście również, że powiedziano przodkom: Nie będziesz fałszywie przysięgał, lecz dotrzymasz Panu swej przysięgi. 34 A Ja wam powiadam: Wcale nie przysięgajcie, ani na niebo, bo jest tronem Bożym; 35 ani na ziemię, bo jest podnóżkiem stóp Jego; ani na Jerozolimę, bo jest miastem wielkiego Króla. 36 Ani na swoją głowę nie przysięgaj, bo nie możesz nawet jednego włosa uczynić białym albo czarnym. 37 Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie15. A co nadto jest, od Złego pochodzi.

Do nauki podchodz etapami, naucz się, zrozum (nie wkuj, chyba że jakis wzór), powoli, może ktos musi ci wytłumaczyc abys załapała cos.

 Re: Przysięgam a potem łamię...
Autor: Takajedna (---.dynamic.kabel-deutschland.de)
Data:   2017-08-12 23:14

Ale komu przysiegalas, ze dokonczysz zadania z fizyki i po co? Bo zupelnie nie rozumiem. Co powinnas zrobic? Nie przysiegaj wiecej w takich blahych sprawach jak odrobienie zadania domowego. Na drugi raz postaraj sie zaplanowac sobie czas by zdazyc je odrobic :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: