logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Chciałabym dotrzymać czystości do ślubu.
Autor: iza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-08-19 21:38

Milenko, podobnie jak Ty teraz myślałam ja, gdy byłam w Twoim wieku. Nie tylko myślałam, ale też tego się trzymałam. Z tego też powodu nie miałam zbyt wielu wielbicieli, ale nie zniechęcało mnie to. Większość poznanych chłopaków po kilku spotkaniach chciało seksu. Oczywiście odmawiałam a oni odchodzili. Koleżanki mówiły, że jestem głupia, że zostanę starą panną. Nie uległam ich namowom i w końcu spotkałam tego, który uszanował moje zasady. Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem od kilkunastu lat. Jestem kochana i szanowana. A koleżanki, które poszły z duchem czasów, dziś narzekają, że mąż nie szanuje, że nie liczy się z jej samopoczuciem, bo nauczony, że seks mu się należy, kiedy tylko chce. Na pewno nie jest to regułą, ale jak chłopak szanuje Twoje zasady i umie czekać, to i w życiu też będzie cię szanował i nie będzie szukał innej, gdy Ty będziesz np. chora. A sprawdzić to można np. samochód czy dobrze chodzi, a nie ukochanego człowieka. Dwoje ludzi ma się dobrze poznać, a nie sprawdzać. Życzę Ci, żebyś znalazła tego jedynego, który Cię pokocha i uszanuje.

 Tematy Autor  Data
 Chciałabym dotrzymać czystości do ślubu. nowy Milena (18 l.) 
  Re: Chciałabym dotrzymać czystości do ślubu. nowy orelka 
  Re: Chciałabym dotrzymać czystości do ślubu. nowy Franciszka 
  Re: Chciałabym dotrzymać czystości do ślubu. nowy iza 
  Re: Chciałabym dotrzymać czystości do ślubu. nowy Milena 
  Re: Chciałabym dotrzymać czystości do ślubu. nowy Aneta 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: