logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Kiedyś już o to pytałem.
Autor: Krystian (---.proflink.pl)
Data:   2017-08-29 21:14

Chodzi mi o upominanie grzeszących - nie koniecznie w realnym życiu, bardziej o wirtualny świat. Np. znajomy w swiecie wezwie Boga, przeklnie czy co kolwiek innego - upomnieć? Nie znam tego człowieka w realnym świecie to reagowac? Mija się to z celem?

Po za tym, chciałbym się zapytać co moderacja sądzi o pewnym kanale na youtubie, księdza rapera - https://www.youtube.com/channel/UC5PoR-AATgbsrRYe4fT14DQ. Czy kapłan może coś takiego robić?

---
1. Twoje pytanie o upominanie grzeszących w internecie wciąż jest na forum. Tutaj: (klik).
Żadna pożyteczna odpowiedź dotychczas nie wpłynęła.

Nie ponawiaj na forum pytań, tylko zaglądaj do wątków, które założyłeś. Możesz korzystać z forowej wyszukiwarki: (klik)

2. O ks. Jakubie Bartczaku, raperze, pisano na forum już dawno. W tym wątku (klik). Poczytaj :)
A ks. Moderator, Gospodarz tego forum, jest wodzirejem :)

Przy okazji: (klik); (klik).

z-ca moderatora

 Re: Kiedyś już o to pytałem.
Autor: Krystian (---.proflink.pl)
Data:   2017-08-30 10:00

(...)

---
1. Dodaj swoje uzupełnienie do wątku, w którym pierwszy raz zadałeś pytanie, czyli tutaj: (klik).
W tym wątku nie będziemy kontynuować tematu upominania grzeszących w internecie. Ten wątek jest o ponownym stawianiu pytań.

2. Czy umiesz przy pomocy forowej wyszukiwarki (klik) odszukać zakładane przez siebie wątki?
Proszę o odpowiedź.

z-ca moderatora

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: