logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Koledzy piracą. Czy współgrzeszę?
Autor: Krystian (---.proflink.pl)
Data:   2017-09-01 09:32

Razem z kolegą mamy pewien serwer w grze - i ta gra kosztuje 100 zł. Moi koledzy tą grę piracą. Tzn nie mają jej kupionej. I oni na tym serwerze grają a raczej nie chcą jej kupić bo jej cena trochę jest wysoka, a skoro działa to po co, prawda? I teraz moje pytanie - czy ja zachęcając ich do gry na serwerze nie tylko na naszym ale i ogólnie czy to na jednym graczu czy gdzieś indziej jestem współgrzesznikiem? Zależy mi na tej odpowiedzi przed 16:30 bo idę właśnie wtedy do spowiedzi i proszę mnie do konfesjonału znowu nie odsyłać, na prawdę to nie będzie niczym skutkować. Z góry za odpowiedź dziękuję i pozdrawiam.

 Re: Koledzy piracą. Czy współgrzeszę?
Autor: Kitty (---.play-internet.pl)
Data:   2017-09-01 13:35

Skoro idziesz o 16.30 do spowiedzi to tam, w konfesjonale zapytaj. Twój spowiednik lepiej oceni sytuację, niż ludzie na forum, którzy Cię nie znają.

A Twoja wypowiedź "proszę mnie do konfesjonału znowu nie odsyłać, na prawdę to nie będzie niczym skutkować" jest właśnie przykładem zatwardziałości w niewłaściwym postępowaniu, z którego powinieneś się spowiadać i nawet więcej - postanowić poprawę.
To jak gdyby alkoholik powiedział "proszę mnie na terapię znowu nie odsyłać, na prawdę to nie będzie niczym skutkować". Rozumiesz, Krystian?

 Re: Koledzy piracą. Czy współgrzeszę?
Autor: Krystian (---.proflink.pl)
Data:   2017-09-01 14:56

Nie chodzi mi o to... ja nie chcę po prostu pytać w konfesjonalę.. i tak wyznam to co zadałem w tym pytaniu. Ja potrafię sobie poradzić, na prawdę tylko nie każdy grzech potrafię rozwiązać sam i dlatego pytam tu. Jak swoją drogą ując to u spowiedzi ...? Tzn. to niewłaściwe postępowanie - moderacja pomoże?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: