logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak modlić się za żonę?
Autor: Piotr (195.117.172.---)
Data:   2017-10-22 16:36

Modlę się za nasze małżeństwo całym sercem. Jak modlić się za żonę bo nie wiem jaki węzeł rozwiązać. Czy węzeł brak miłości dotyczy naszego małżeństwa czy ogólnie miłości do mnie innych osób? Proszę o pomoc.

 Re: Jak modlić się za żonę?
Autor: Hanna (150.254.99.---)
Data:   2017-10-24 14:47

Nie warto szukać jakichś gotowych kategorii, nie trzeba wpisywać się w listy węzłów itp. Krępuje Cię to i wpędza w dodatkowy stres. To zupełnie niepotrzebny kłopot - powstaje, gdy ktoś chce się wpisać w narzucone ramy. Myślę, że chodzi o modlitwę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Nie przejmuj się regułkami. Spróbuj wyrazić po swojemu, swoimi słowami istotę Waszego problemu (nie musisz tego ujawniać na forum). Znajdź ten najważniejszy Wasz ból, Wasz kłopot - i te sprawę polecaj Panu Bogu za pośrednictwem Maryi. Zupełnie nie przejmuj się jakimiś gotowymi nazwami węzłów, to tylko szablon, jak się okazuje - bardzo obciążający, więc jednak niezbyt udany. Pan Bóg sobie radzi bez nazw węzłów, naprawdę.

 Re: Jak modlić się za żonę?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2017-10-24 19:51

Za żonę należy modlić się: pobożnie, codziennie, szczerze, wytrwale - do końca własnego życia, bo to dar od Boga.

Pozdrawiam

 Re: Jak modlić się za żonę?
Autor: danusia (178.219.104.---)
Data:   2017-10-25 17:43

Modlitwa jest wpisana w naszą codzienność. Rozmawiamy z Bogiem o tym co przeżywamy, jakie mamy trudności, pragnienia. Modlitwa to przecież spotkanie.
Piotrze, Bóg jest naszym Ojcem, nie urzędnikiem :) Duch Święty daje właśnie natchnienia o co masz się modlić, prosić tak zwyczajnie jak rozmawiasz z innymi.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: