logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak budować motywację na każdy dzień z Bogiem?
Autor: Mariusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-11-06 13:38

Witajcie bracia i siostry ! Chciałbym poprosić Was o pomoc w poukładaniu pewnego schematu. Jak ogólnie wiadomo, to jakimi myślami i motywacją napełnimy się rano, wpływa na resztę dnia w duużej mierze. Staram się w ten sposób motywować, aby każdy dzień przeżyć jak najlepiej, mam jednak kilka problemów z fałszywym obrazem Boga.
Często nachodzą mnie myśli typu "A co jeśli to co planuję czy robię nie jest Bogu miłe, może On by chciał abym robił coś innego?" Są dość natrętne i odbierają mi motywację do działania. Osobiście chciałbym założyć rodzinę, mam kierunek, który jest ciekawy i kształce się zaocznie, tylko nie wiem dlaczego, ale dręczą mnie myśli, że może robię to niepotrzebnie, że pewnie i tak nie będę zbawiony, że Bóg jest daleko ode mnie, że nie chce mi pomóc w moich planach.
No i jak się ma stwierdzenie, które często czytam "Zrezygnuj z siebie, ze swoich planów, na rzecz Boga, a On Cię poprowadzi"? Prawdopodobnie źle to interpretuję, ale bardzo mnie to demotywuje. Co mam w sumie robić?
Modlić się tak długo aż Bóg mi da jakiś znak?
Skąd mam wiedzieć, że takie plany jak Wam przedstawiłem są Bogu miłe? Gdybym wiedział że są, to chyba nie ma większej motywacji na świecie. Ale codziennie dręczą mnie takie myśli i wątpliwości. Nie czuję powołania gdzie indziej, raczej myślę o nich niechętnie, wydaje mi się, że rodzina to jest to.
Jak mam rozpoznać Bożą wolę?
Jak mam budować motywację na każdy dzień z Bogiem?
Jak pozbyć się takich nieprawdziwych obrazów?
Nie chcę też sobie wmawiać "Tak, wszystko co robię, jest miłe Bogu i On tak chce" no bo tego nie wiem. możecie mi troche rozjaśnić sytuacje?

 Tematy Autor  Data
 Jak budować motywację na każdy dzień z Bogiem? nowy Mariusz 
  Re: Jak budować motywację na każdy dzień z Bogiem? nowy 77 
  Re: Jak budować motywację na każdy dzień z Bogiem? nowy EmGie 
  Re: Jak budować motywację na każdy dzień z Bogiem? nowy Kalina 
  Re: Jak budować motywację na każdy dzień z Bogiem? nowy danusia 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: