logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Jakie tematy obgadać przed ważną decyzją?
Autor: M (---.centertel.pl)
Data:   2017-11-14 14:08

3393, nie przeczytałas dokładnie mojego postu. Nawet narzeczonego nie mam ;)
Pytania z kursu małżeńskiego to kompletnie inaczej postawione pytania, poruszające masę ważnych kwestii. Są to kwestie do omówienia z kapłanem, który może pokazać inne spojrzenie.
W moim poście nie ma słowa o tym, żeby nie rozmawiać.. ale czy Ty widzisz te bezsensowne pytania o to, żeby ustalić na jakie nabożeństwa się chodzi? Ustalamy przed ślubem, że będziemy codziennie chodzić na rotary w grudniu, co rok, razem.
Jego żona rano nie będzie miała ochoty, bo dostanie głupiego okresu i jedyne o czym marzy to leżenie w łóżku.
Poza tym jakby mi ktoś takie pytanie zadał to bym wyśmiała.
Poza tym: jak można rozważać z kimś małżeństwo albo zostanie znajomymi? Za duża rozbieżność.
Albo ją kocha, jest w stanie zaakceptować jej wady, to że nie za bardzo potrafi gotować, czy cokolwiek. I na odwrot. Ja nie chciałabym się zmieniać na siłę dla kogoś.
Owszem, nauczę się gotować, ale na razie to mój chłopak lepiej gotuje. I nie sądzę, że to powód, zebysmy przerwali nasza znajomość.
Poza tym "kto będzie miał więcej sił do wychowywania" - jak ustalicie, że matka, żona to niezależnie od tego co będzie się działo, będzie się źle czuć to przypomnisz jej, że to "jej działka"?
No proszę Cię... Poza tym pamiętaj, że ustaleń warto się trzymać. Także jak coś ustalisz to nie ma nie. Nawet jakbyś nie miał ochoty to będziesz musiał nauczyć się robić sushi czy cokolwiek

 Tematy Autor  Data
 Jakie tematy obgadać przed ważną decyzją? nowy On 
  Re: Jakie tematy obgadać przed ważną decyzją? nowy moderator 
  Re: Jakie tematy obgadać przed ważną decyzją? nowy orelka 
  Re: Jakie tematy obgadać przed ważną decyzją? nowy 3393 
  Re: Jakie tematy obgadać przed ważną decyzją? nowy Basja 
  Re: Jakie tematy obgadać przed ważną decyzją? nowy
  Re: Jakie tematy obgadać przed ważną decyzją? nowy 3393 
  Re: Jakie tematy obgadać przed ważną decyzją? nowy M 
  Re: Jakie tematy obgadać przed ważną decyzją? nowy Magda 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: