logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Opuszczona przez Maryję.
Autor: Rozżalona (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data:   2017-11-15 07:48

Gorzką jest świadomość że Pan Bóg, Pan Jezus,Matka Boża mają swoich wybranych ulubieńców. Nigdy nie czułam opieki Matki Bożej, jest mi żal, że choć próbowałam się do Niej zbliżyć, nie było odpowiedzi. A jeśli Pan Jezus kocha najgorszego złoczyńcę, to wynik jego miłosierdzia, bez tego nie zwracał by uwagi na nikogo.

 Re: Opuszczona przez Maryję.
Autor: danusia (178.219.104.---)
Data:   2017-11-15 18:31

Trudno się z Tobą spierać, że mają swoich ulubieńców. Serce Jezusa i Maryi jest tak ogromne, że wszyscy się zmieścimy i każdy kto chce może z niego czerpać. Pytanie czy chce zaufać przyjmując z wiarą swoje życie zmierzające ku Bogu Najwyższemu?

Nie mogę Cię przecież zmusić do wiary. To Twój wybór. A przez nieobecność w Twoim odczuwaniu Boga Ojca Jezusa czy Matki Bożej możesz być prowadzona w zdobywaniu męstwa, cierpliwości a nade wszystko wiary, że trwasz mimo iż nie widzisz i nie czujesz. Pewnie za trudne. Nic na to nie poradzę.

 Re: Opuszczona przez Maryję.
Autor: Tomek (---.toya.net.pl)
Data:   2017-11-15 20:27

Nikt Cię nie opuszcza. Nie wątp.

 Re: Opuszczona przez Maryję.
Autor: Natalka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-11-15 21:53

Matko, która nas znasz - tekst piosenki, którym warto się modlić i zapraszać Maryję do swojego życia :)

Ref.
Matko, która nas znasz,
z dziećmi Twymi bądź,
Na drogach nam nadzieją świeć,
z Synem Twym z nami idź.

Z wszystkich niewiast wybrana -
przyjdź i drogę wskaż.
Córko ludu Bożego -
do Syna Twego nas prowadź.
Służebnico pokorna -
pokój światu daj

Królowo ognisk rodzinnych -
Dziewico, wzorze prostoty -
Oblubienico cieśli -

Królowo narodu naszego -
Uciśnionych nadziejo -
Światło łaknących prawdy -

Pociecho ludu biednego -
Pani wszelkiej radości -
Matko tkliwego serca -

Dziewico, Matko Chrystusa -
Dziewico, Matko Kościoła -
Dziewico, Matko ludzi -

Matko, przez Syna nam dana -
Matko, która nas słuchasz -
Ty nas zawsze rozumiesz -

Dziewico z nami idąca -
Historii świata promieniu -
Pośredniczko najlepsza -

Matko ludzi bezdomnych -
Matko prześladowanych -
Matko ludzi wzgardzonych -

Matko ludzi cierpiących -
Matko z sercem przeszytym -
U stóp krzyża stojąca -

Matko płacząca nad nami -
Matko przed karą chroniąca -
Matko nas przyjmująca -

"Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych.(Mt 11, 28-29)

"Nie zostawię was sierotami: Przyjdę do was." (J 14, 18)

"Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki: «Niewiasto, oto syn Twój». Następnie rzekł do ucznia: «Oto Matka twoja». I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie. (J 19, 26-27)

Opieki czasem można nie czuć, ale ona jest. Bywa, że według Woli Bożej według innych planów niż nasze. Często później okazuje się, że Boże plany były dla nas najlepsze. Czasem to trudne i bolesne, ale zbawienne w sumie.

Pozdrawiam i życzę wszelkiego dobra i odkrywania Bożej i Matczynej Miłości i Troski każdego dnia.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: