logo
Sobota, 11 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Chciałam połączyć mądrość Boga i mądrość świata.
Autor: dorota (94.239.122.---)
Data:   2017-12-21 14:01

Witam,
Chcialabym spytac co jest ze mna nie tak. Nie umiem chyba zyc, albo rozumiec Pisma w ogole. Napisane jest, ze mamy oddac drugi plaszcz, ze mamy pozyczac nie spodziewajac sie zwrotu. Ja sobie to wzielam do serca tak, ze bez zabezpieczenia pozyczylam tu i tam i wpadlam w dlug sama. I niestety wniosek z tego wyciagam taki, ze tak pozyczac (nie spodziewajac sie zwrotu nie moge, a to przeciez wbrew Pismu).

Druga rzecz, ze jest napisane by nie martwic sie zanadto o jutro i tak robilam, nie szalalam z mysleniem o zabezpieczeniu finansowym o przyszlosci takiej materialnej, i wszystko sie teraz nakrecilo tak, ze musze o tym myslec, bo inaczej wpadne w jeszcze wieksze dlugi. Wiec chyba nie o to chodzi.

Teraz pewnie mnie oceniacie pod wzgledem duchowym (musze byc na to gotowa, bo tak czesto na tym forum jest), wiec czekam tych ocen. Ale prosze tez o jakis kierunek, wskazowke co jest nie tak? Wiem jestem glupia i nawina i nie rozumiem Pisma. Tylko to ja tez umiem stwierdzic: po fakcie.
Jedyne co widze sama nie tak, to, ze w miejsce nie martwienia sie o przyszlosc wlaczylam nie tylko o madrosc Boga, ale tez o madrosc swiata, i to drugie moze spowodowalo problemy.
Pozdrawiam

 Tematy Autor  Data
 Chciałam połączyć mądrość Boga i mądrość świata. nowy dorota 
  Re: Chciałam połączyć mądrość Boga i mądrość świata. nowy Hanna 
  Re: Chciałam połączyć mądrość Boga i mądrość świata. nowy Mateusz 
  Re: Chciałam połączyć mądrość Boga i mądrość świata. nowy Anna 
  Re: Chciałam połączyć mądrość Boga i mądrość świata. nowy
  Re: Chciałam połączyć mądrość Boga i mądrość świata. nowy Gustek 
  Re: Chciałam połączyć mądrość Boga i mądrość świata. nowy Agnieszka 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: