logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie mogę doczekać się chłopaka.
Autor: Agnieszka (---.a2mobile.pl)
Data:   2018-02-15 19:13

Hej :) Czy każdy z nas ma wybraną przez Boga bratnią duszę? Czy to ja mam błędne wyobrażenia na temat miłości? Jestem już w takim wieku, że zaręczyny są normą. Znajomi planują wspólne życie itd. Jestem też ja, która nigdy nie była w związku. Ba, nawet na randce nie byłam. Od jakichś czterech lat modlę się o miłość. Pamiętam, że podczas spowiedzi wielkanocnej pewien zakonnik powiedział mi, że Bóg wybrał dla mnie chłopaka, i to nie byle jakiego. Tak to we mnie utkwiło, że często wracam w myślach do tych słów. Miałam jeszcze jedną sytuację. Modliłam się przed snem, jak zwykle "wspomniałam" o miłości. Postanowiłam, że następnego dnia pójdę do kościoła. Zasnęłam i po przebudzeniu przypomniałam sobie sen. Byłam w tym kościele, do którego chciałam pójść, modliłam się w tym samym miejscu co zawsze. Jedyne "słowo", które padło to "cierpliwości". Od razu sobie pomyślałam, że może to była odpowiedź od Boga? Że mam cierpliwie czekać. I właśnie nie wiem co robić. Czekam i czekam, ale doczekać się nie mogę. Może powinnam umawiać się z chłopakami jak leci i może w końcu trafię na tego "wybranego"? Z drugiej strony chciałabym od razu go spotkać. Dlatego nic więcej oprócz czekania nie robie. Jedno drugie wyklucza.. :( możecie mi jakoś doradzić? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

 Tematy Autor  Data
 Nie mogę doczekać się chłopaka. nowy Agnieszka 
  Re: Nie mogę doczekać się chłopaka. nowy Ona 
  Re: Nie mogę doczekać się chłopaka. nowy Marta 
  Re: Nie mogę doczekać się chłopaka. nowy Ј 
  Re: Nie mogę doczekać się chłopaka. nowy Robson 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: