logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Jak pocieszać chorych?
Autor: danusia (178.219.104.---)
Data:   2018-04-13 13:55

Mati, uważam że na drugiego człowieka najbardziej zadziała Twoja autentyczność, szczerość. Wiary nie uczymy się z książek, wiara jest łaską i bardzo, bardzo osobistym doświadczeniem. Tak więc dziel się sobą prawdziwie, tylko w tym, co sam doświadczyłeś. Masz w sercu Boga więc On da Ci pomysł, bo to Ty będziesz blisko tych chłopaków.
Prawdopodobnie gadałabym o swoim cierpieniu, jak sobie radziłam, tak zresztą uczyniłam dzisiaj u pani doktor alergologa. Tak się bałam tej wizyty nawet miałam pomysły by zrezygnować. Dziwił mnie trochę ten opór, bo to z reguły kudłaty tak u mnie działa, nie pierwszy raz.
Rzeczywiście kiedy pani doktor zaczęła mówić o Mszy Świętej, posypały się nasze wzajemne doświadczenia, którymi się wymieniłyśmy, to była szczęśliwa wizyta,nie mówiąc o matkach z dziećmi, które tak niesamowicie płakały podczas testów alergologicznych, że myślałam że ucieknę ale potem te łzy dziewczynki wyschły, pochwaliłam ją mimo troski jej mamy i dziewczynka też coś mi powiedziała i była już szczęśliwa, najważniejsze, że nie ma alergii :) Mati, żyj i bądź sobą, taki jaki jesteś, miłość jest bardzo dobrym nauczycielem, bo Bóg jest miłością, więc wiemy o co chodzi :P

 Tematy Autor  Data
 Jak pocieszać chorych? nowy Mati 
  Re: Jak pocieszać chorych? nowy danusia 
  Re: Jak pocieszać chorych? nowy wyszywaczek wredny 
  Re: Jak pocieszać chorych? nowy sstaszek 
  Re: Jak pocieszać chorych? nowy Ј 
  Re: Jak pocieszać chorych? nowy Alina 
  Re: Jak pocieszać chorych? nowy Martha78 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: