logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zmęczona życiem.
Autor: Amanda (---.146.165.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2018-04-19 12:07

Witam...
Nie wiem czy to jest próba od samego Boga ale boję się że nie będę miała sil i odwróce się niego, a nie chce tego. Ostatni czas wyrzucono mnie z praktyk wykorzystywali mnie jedynie żebym sprzatala zamiast się uczyć, moje przeczucie było takie ze chcieli jedynie 'dziewczynę do rozmow', ale wyszło to na lepsze i znalazłam bardzo dobra szkole co bardzo się cieszę, jak zaczynam w myślach się modlić to rodzina mi się kloci co zdarzą się to cały dzień, matka mnie krytykuje że jestem tą najgorszą, że niszcze wszystko, dlaczego to tak jest, jedynie mam poparcie u chłopaka i siostry, jeszcze tydzień temu widziałam 'eksa' to wszystko mi się przypomnialo do dzisiaj dobrze nie sypiam trzęse się cały czas chodzę przybita, jeszcze to że odebrałam sobie prawie życie.., po prostu czuje się jak gowno (przepraszam za słownictwo ) ja nwm nawet po co ja zyje jeżeli trafiam na takich ludzi, boję się wchodzić w nowe znajomości nwm jak można komuś ufać, czemu Bóg na to pozwala ja już nie chce cierpiec mam dość tego świata ludzi szczególnie jestem zmęczona tym wszystkim mam dość. ..czemu nie może być tak że tych dobrych wynagradza, a tych złych karze dlaczego nie w innym życiu tylko teraz...sama też nie uważam się za swietoszke bo też miałam za uszami w szczególności do eksa, ale dobrze się stało bo jakbym pomyślała jaka ta osoba była w przyszłości to pewnie by poszedł do innej zostawiając mnie sama np z dzieckiem (pisze jako przyklad) co dziękuję bardzo Bogu i że mam chociaż te 2 osoby blisko.

Ale nwm czemu niewinni mają cierpiec a tych złych zostawia to jest niesprawiedliwe nic od życia nie chce jedynie bliskie osoby do szczęścia, nawet pieniądze mnie nie uszczesliwiaja, boję się że to jednak fikcja stworzona przez człowieka i wszystkie religie opisują jednego Boga w starym testamencie jest podobnie jak do koranu

próbowałam mu wybaczyć ale nie mogę może od tego bog mnie karci albo sprawdza albo nie słucha nwm co ja już mam robić chce normalnie żyć nie chce już o tym myśleć na jakim osiedlu mieszkam to czuję się źle ...
Przepraszam że z błędami pisze na telefonie, już naprawdę nwm co mam robić z zyciem jestem zmęczona tym wszystkim :(

 Tematy Autor  Data
 Zmęczona życiem. nowy Amanda 
  Re: Zmęczona życiem. nowy Lola 
  Re: Zmęczona życiem. nowy Amanda 
  Re: Zmęczona życiem. nowy Hanna 
  Re: Zmęczona życiem. nowy Lola 
  Re: Zmęczona życiem. nowy Amanda 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: