logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Problemy z pracą, w miłości.
Autor: Ona (---.146.71.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2018-04-19 14:08

Witajcie, mam nastepujacy problem. Nie moge znalezc pracy, juz kilka razy natrafilam na samych oszustow. Ostatni chcial zebym pracowala na czarno, bez umowy dlatego zrezygnowalam, bo zalezy mi na uczciwej pracy. Teraz znow cos znalazlam, ale musze odbyc miesieczne szkolenie, za ktore nie dostane pieniedzy, a podczas ktorego bede normalnie pracowac i nie mam gwarancji, ze zostane po nim zatrudniona.
W milosci nigdy nie mialam szczescia, kiedy juz na kogos trafilam okazalo sie, ze nie jest uczciwy dlatego zakonczylam ta znajomosc.
Czasem juz naprawde nie wiem co mam robic. Modle sie i staram byc blisko Boga, ale juz czasem nie mam sil. Czasem jak osoba w podobnym temacie ponizej, zastanawiam sie czy Bog mnie testuje. Nie jestem juz ,,najmlodsza´, jestem kolo 30tki i bardzo chcialabym, zeby moje zycie wskoczylo w koncu na wlasciwy tor. Bede wdzieczna za rady.

 Re: Problemy z pracą, w miłości.
Autor: Mick (---.play-internet.pl)
Data:   2018-05-01 20:52

Po prostu módl się. Sporo jest takich osób jak Ty. Ludzie w dzisiejszych czasach (być może kiedyś też tak było) cudzołożą przed ślubem z różnymi partnerami, później próbują wyjść za mąż lub ożenić się i myślą, że problemy znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a to pierwszy krok do rozpadu późniejszego małżeństwa.
Tylko dziś o tym nikt nie mówi. Wielu ludzi uważa seks przedmałżeński za coś normalnego. Być może masz szanse zbudowania pięknej rodziny. Może dlatego nikogo nie spotkałaś bo nie było nikogo odpowiedniego? Głowa do góry, może się sytuacja odmieni.
Pozdrowienia

 Re: Problemy z pracą, w miłości.
Autor: Ona (---.dynamic.kabel-deutschland.de)
Data:   2018-05-02 12:23

Mick, dziekuje serdecznie za slowa otuchy. Pozdrawiam.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: