logo
Wtorek, 14 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Nie znoszę męża mojej siostry.
Autor: Aneta (77.87.0.---)
Data:   2018-04-23 19:58

Może spróbuj zacząć żyć WŁASNYM życiem? Ja nie znoszę brata mojego męża i kompletnie mi to nie przeszkadza, nie muszę przecież lubić wszystkich. Gorszy problem byłby, gdybyś za bardzo polubiła męża siostry... Zgaduję, że siostra była dotąd bardzo ważną osobą w Twoim życiu i odebrałaś jej związek jako stratę - ma teraz dla Ciebie mniej czasu, a na dodatek obdarzyła miłością kogoś, kogo nie lubisz. Poczekaj trochę, aż małżeństwo okrzepnie, nacieszą się sobą, sobie również daj czas na oswojenie się z sytuacją. Po kilku miesiącach możesz zacząć na nowo układać swoje kontakty z siostrą, możecie się spotykać na "babskie" ploteczki itp. Musisz na nowo zdefiniować swoje miejsce w jej życiu, tak aby nie zagrażać jej małżeństwu. Wobec szwagra zachowaj uprzejmość, nie zmuszaj się do serdeczności, której nie czujesz. Co do relacji opartej na miłości - nie należy tu rozumieć miłości jako uczucia. Uczucia są niezależne od nas i zbyt efemeryczne, aby cokolwiek na nich opierać, chodzi raczej o postawę miłości, życzliwości, gotowości do pomocy, a tego na pewno Ci nie brakuje. Póki co zajmij się swoim życiem - znajomymi, pozostałymi członkami rodziny, samą sobą.

 Tematy Autor  Data
 Nie znoszę męża mojej siostry. nowy bm 
  Re: Nie znoszę męża mojej siostry. nowy dssfd 
  Re: Nie znoszę męża mojej siostry. nowy G_JP 
  Re: Nie znoszę męża mojej siostry. nowy Aneta 
  Re: Nie znoszę męża mojej siostry. nowy Mick 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: