logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak można się tak zaprzeć w swojej dumie?
Autor: Małgorzata (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2018-05-12 00:37

To dosyć długa historia, ale powiem w wielkim skrócie. Posprzeczałam się z kolegą (jeżeli można to tak nazwać). Wyrzuciłam z siebie wszystko co mi na sercu leżało i co mi sprawiło przykrość w jego zachowaniu wobec mnie wcześniej. Nie będę się wdawać w szczegóły. Powiedzmy, że nie zachował się najmilej i bardzo niezrozumiale w pewnej sytuacji. Wszystko co powiedziałam, to same fakty, po prostu powtórzyłam to wszystko jemu. On uznał to zapewne za atak, a nie tak miało być. W każdym razie powiedział, że nie chce mieć ze mną kontaktu (a przecież powiedziałam tylko to co się zdarzyło, samą prawdę). Po jego reakcji pomyślałam, że może powinnam nic nie mówić i dać sobie spokój. Nawet go przeprosiłam, że jeżeli coś co powiedziałam go w jakiś sposób zraniło to nie miałam takich intencji. Minęło sporo czasu i nie mamy kontaktu. Ja się nie chcę narzucać skoro jego wybór jest jaki jest. Ale nie umiem sobie poradzić za bardzo z faktem, że czuję się winna tej sytuacji mimo, że wiem że nic złego nie zrobiłam. Wręcz przeciwnie. Nie rozumiem jak można się tak zaprzeć w swojej dumie, żeby kogoś tak potraktować. Co robić w tej sytuacji? Wiem, że kontakt z mojej strony odpada. Jak przestać się martwić?

 Tematy Autor  Data
 Jak można się tak zaprzeć w swojej dumie? nowy Małgorzata 
  Re: Jak można się tak zaprzeć w swojej dumie? nowy Hanna 
  Re: Jak można się tak zaprzeć w swojej dumie? nowy Małgorzata 
  Re: Jak można się tak zaprzeć w swojej dumie? nowy B. 
  Re: Jak można się tak zaprzeć w swojej dumie? nowy Ј 
  Re: Jak można się tak zaprzeć w swojej dumie? nowy Małgorzata 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: