logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Boję się, że Msze nie są rzymskokatolickie.
Autor: Weronika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-06-14 22:57

Pisałam już na ten temat na innych stronach, ale nikt mi nie chcę odpisać. Mój problem polega na tym, że ciągle wątpię, czy rzeczywiście jestem członkiem Kościoła rzymskokatolickiego. Niby zostałam ochrzczona w parafii rzymskokatolickiej, ale ciągle nachodzą mnie myśli, że ona taka nie jest i że Msze, na które chodzę nie są rzymskokatolickie, więc z czego będę sądzona? Z uczestnictwa w nabożeństwach czy przekonań? A jeśli moja wiara tak się nie nazywa? Czym mam się kierować w życiu? Zasadami wyznania, do którego należę, jakiekolwiek by było czy "rzymskokatolickością" zastanawiającej kwestii? Czy mam wierzyć dla samej nazwy czy mogę sobie powiedzieć, że nie odgrywa ona znaczącej roli? I czym jest Bractwo Kapłańskie św. Piotra? Czy oni mogą dostąpić zbawienia? Czy mogę traktować ich jak zakon z tego samego wyznania co moje? Co jeśli moja mama nie wie, do jakiego wyznania dokładnie należy i kieruje się wiarą, w której jest, jakąkolwiek by nie była (została ochrzczona w Kościele rzymskokatolickim)? Poza tym mam ciągłe myśli, która religia, które wyznanie jest słuszne. Bardzo się z tym męczę, na niczym nie mogę się skupić, nie śpię po nocach, miewam drgawki. BARDZO PROSZĘ O PILNĄ POMOC NAJLEPIEJ KSIĘDZA.

 Tematy Autor  Data
 Boję się, że Msze nie są rzymskokatolickie. nowy Weronika 
  Re: Boję się, że Msze nie są rzymskokatolickie. nowy bvr 
  Re: Boję się, że Msze nie są rzymskokatolickie. nowy Robson 
  Re: Boję się, że Msze nie są rzymskokatolickie. nowy Mateusz 
  Re: Boję się, że Msze nie są rzymskokatolickie. nowy Weronika 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: