logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Lepiej stracić zaliczkę niż coś więcej.
Autor: Iza (---.play-internet.pl)
Data:   2018-06-23 23:56

Witajcie,

Jutro popołudniu mamy wyjechać na wakacje. Mąż, ja i dwie córki (2 lata, 1.5 mca) nad morze. Przez cały maj zastanawialiśmy się czy jechać, bo czekaliśmy na narodziny drugiej córki, i chcieliśmy ją trochę poznać. W tygodniu w którym mamy jechać, mieliśmy już wcześniej zaplanowane szkolenie, mąż i ja wizyty u lekarza, oraz ślub kuzynki męża. Już wtedy mi coś mówiło, że to znaki by nie jechać. Tylko ten tydzień mieliśmy tak zaplanowany. Stwierdzilismy, że mimo, że małe dziecko (1,5 m-ca) to jednak pojedziemy tyle że później dojedziemy, bo jutro mamy szkolenie i chcemy na nie iść. Lekarzy udało się przełożyć, a na ślub nie idziemy. Wszystko się ułożyło. Nawet kolega, który też jedzie (bo jedzie wielu naszych znajomych) zadeklarował, że nam weźmie częśćbagazy (nie zmiescilibysmy do naszego samochodu wózka i bagaży ). Jednak dzieją się różne rzeczy: mąż jest przeziwbiony, a że względu na chorobę autoimmunologiczba to ciężko przscjdzi, dziś w aucie musieliśmynaprawiać koło bo uciekalo powietrze, byliśmy na mszy wieczornej, a po mszy jechaliśmy ze starszą córką na pogotowie, bo zwichnels rękę w łokciu, młodsza miała problem z wyproznieniem, z koła wózka uciekło powietrze i nie wiemy czy do jutra uda się to naprawić (juz wiemy żeście uda). Oboje mamy mieszane uczucia co do wyjazdu, bo jakby różne znaki mówią by nie jechać. mąż już mówi, że lipiej stracić zaliczkę na wyjazd niż coś więcej. Czy dostajemy jakieś znaki?

 Tematy Autor  Data
 Lepiej stracić zaliczkę niż coś więcej. nowy Iza 
  Re: Lepiej stracić zaliczkę niż coś więcej. nowy Hanna 
  Re: Lepiej stracić zaliczkę niż coś więcej. nowy Biedronka 
  Re: Lepiej stracić zaliczkę niż coś więcej. nowy Marek_Piotrowski 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: