logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Co robić by być bliżej Pana?
Autor: Patrycja (19 l.) (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2018-09-16 13:46

Szczęść Boże, hmm nie wiem za bardzo jak zacząć, mianowicie mam 19 lat skończyłam szkołę zawodową aktualnie jestem w Liceum Dla Dorosłych. Jestem bardzo pobożna chodzę codziennie do Kościoła na msze, przyjmuje Sakramenty, biorę udział w Wieczorach uwielbienia, pielgrzymkach, nigdy nie było dla mnie problemem mówić że jestem wierząca w Boga, mimo iż dzisiejsze czasu nie zawsze akceptują katolików. Moja mama jeszcze jak była Panną myślała o zakonie, lecz po próbie sprawdzenia swojego powołania nie odnalazła się w codziennych zajęciach Sióstr Zakonnych. Znajomi rodzina uważają, że ja będę w przyszłości Siostrą Zakonną. Nie mam problemu nawiązywania kontaktu czy to z Siostrami czy Księżmi, poszukuję w modlitwie no i tutaj jakiejś wskazówki co mogłabym robić by być bliżej Pana. Chciałabym również wyjechać na misję w przyszłości bo wiem że jest to rok przygotowań sprawdzenia czy jestem już na to gotowa. Niestety z racji tego iż jestem kobietą nie mogę służyć w Służbie Liturgicznej, czasami jakieś czytanie bądź najczęściej odmawianie Różańca w Kościele. Nie wiem czy ktoś w ogóle jest w stanie mi pomóc na tym forum ale czuję że muszę coś zrobić no i oczywiście nadal się modlić o swoje powołanie. Bóg zapłać, z Panem Bogiem

 Tematy Autor  Data
 Co robić by być bliżej Pana? nowy Patrycja (19 l.) 
  Re: Co robić by być bliżej Pana? nowy
  Re: Co robić by być bliżej Pana? nowy Hanna 
  Re: Co robić by być bliżej Pana? nowy Tadeusz 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: