logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Kłótnie z mężem w Wigilię.
Autor: Mary (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-12-15 21:30

Szczęść Boże,
Mam problem i nie wiem jak go rozwiązać. W Wigilię od kilku lat zasiadamy z mężem skłóceni do stołu. Problem jest o tyle dziwny, że normalnie w miarę szybko potrafimy się pogodzić, zapomnieć jakąś sprzeczkę, wybaczyć sobie nawzajem. Natomiast w Wigilię lub dzień, dwa przed, jeśli dochodzi do jakiegoś napięcia, mąż się dąsa, nie chce lub nie potrafi dojść do siebie tylko jest na mnie naburmuszony i patrzy "wilkiem". Nie przechodzi mu do Wigilii, nawet jak mówię mu, że w Wigilię powinny gasnąć rodzinne spory. Tak jest praktycznie co roku od 6 lat (8 lat jesteśmy małżeństwem). 2 lub 3 Wigilie praktycznie przepłakałam, inne też należały do mało radosnych. Kolejna zapowiada się podobnie. W święta Wielkanocy nie dochodzi do tego, jest między nami wszystko dobrze. Wigilię z rodzinnego domu wspominam bardzo ciepło. Mama przygotowywała z nami 12 potraw, tata ubierał choinkę, pomagał mamie. Nawet jak wkradło się między nimi jakieś napięcie o co wbrew pozorom w świątecznym czasie nietrudno, wystarczyło, że mama powiedziała do niego, że Wigilia to czas gdzie gasną spory i tata rozumiał to i szanował. Do Wigilii zasiadaliśmy naprawdę z radością i wszyscy pogodzeni. Chciałabym aby mój syn i drugie dziecko, które noszę pod sercem mogli kiedyś tak wspominać Wigilię z naszego domu jak jak ze swojego. Jesteśmy z mężem wierzący, praktykujący, w naszym domu powszechna jest codzienna modlitwa różańcowa.

 Tematy Autor  Data
 Kłótnie z mężem w Wigilię. nowy Mary 
  Re: Kłótnie z mężem w Wigilię. nowy Marzena 
  Re: Kłótnie z mężem w Wigilię. nowy MM 
  Re: Kłótnie z mężem w Wigilię. nowy Mary 
  Re: Kłótnie z mężem w Wigilię. nowy Magdalena 
  Re: Kłótnie z mężem w Wigilię. nowy refleksja 
  Re: Kłótnie z mężem w Wigilię. nowy Gosia 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: