logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Spowiedź - nie warto czekać.
Autor: A2 (---.icpnet.pl)
Data:   2019-03-21 19:23

Dziś byłem u spowiedzi. Walczyłem, podchodziłem do konfesjonału, wracałem do ławki... W końcu, po wahaniach, przełamałem się, zaufałem, postanowiłem wszystko wypowiedzieć, wylać z siebie, nie dobierać jakoś słów czy maskować, i poszedłem. I tu rada do wszystkich, którzy wahają się, odkładają spowiedź: nie warto czekać. Pan Bóg przytulił, dał radość, nie był taki, jak się obawiałem, wyobrażałem sobie, ale po prostu jakoś dał uczucie pokoju, radości. Nie było nic z obaw, jakie mną targały przed spowiedzią. Prysnęły. Pojawiła się radość, po prostu zwykła radość, jakieś dziękczynienie Panu Bogu.... Nie warto czekać. Nie odkładajcie na "kiedyś tam", po prostu idźcie, i sami się przekonajcie. Było ciężko, ale tylko do momentu, kiedy uklęknąłem, wypowiedziałem wszystko, nie owijałem, nie zatajałem, i teraz - ten pokój, radość, lekkość.... Piszę, abyście nie dali się zwodzić, Pan Bóg czeka, abyście też tego zaczerpnęli - pięknego życia w łasce. Zaufajcie i idźcie!

 Re: Spowiedź - nie warto czekać.
Autor: Maja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-03-21 22:47

Bogu niech będą dzięki! Piękne świadectwo, dziękuję, że podzieliłeś się tym na forum i oddałeś Bogu chwałę.

 Re: Spowiedź - nie warto czekać.
Autor: marez (---.elpos.net)
Data:   2019-03-23 16:27

Też nieraz miałem takie wahania. Nieraz bo to szatan wszystko robi aby zahamować człowieka w pójściu do spowiedzi. W chwili wyznawania grzechów moc sakramentu spowiedzi jak tak ogromna że szatan boi się i też razem z tym usuwane są wahania, lęki, niepewność. Moc zła musi ustąpić przed Bogiem.

 Re: Spowiedź - nie warto czekać.
Autor: Estera (---.147.105.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2019-03-23 19:12

Chwała Panu

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: