logo
Wtorek, 14 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens?
Autor: Atka (36 l.) (---.static.system77.pl)
Data:   2019-05-24 15:41

Witam, chciałam się podzielić z Wami moją historią, która toczy się od kilku lat i ostatnio coraz częsciej się zastanawiam nad sensem miłości, która przypadła mi w udziale. Mam 36 lat, 7 lat temu poznałam mojego przyjaciela i od tych 7 lat bardzo mocno go kocham. Nie jestesmy razem i nigdy nie będziemy, jesteśmy osobami wierzącymi, a jego spotkała ta tragedia, ze żona się z nim cywilnie rozwiodła i on od kilkunastu lat czeka na nią, na jej powrót, a ja go w tym wspieram. Nie łączy nas fizyczna bliskość, nie łączy pożądanie seksualne choć gdybyśmy poznali się jako panna i kawaler to bylibyśmy ze sobą z pewnością. No ale teraz najważniejsze - kocham go bardzo mocno taką czystą, aczkolwiek bardzo silną miłością, ta miłość uniemożliwiła i założenie własnej rodziny, spotkanie kandydata na męża itp. ponieważ inni mężczyźni stali sie dla mnie niewidzialni- co mnie niepokoi. Żyję miłością do mojego przyjaciela już tyle lat, on wie o tym, nie kocha mnie oczywiście i nie pokocha, bo ma żonę, na którą czeka, a ja go wspieram w tym, by ją odzyskał po tych latach i życzę mu tego z całego serca. Próbowałam, ale nie jestem w stanie przestać go kochać, choć nie widujemy sie codziennie, a raz na kilka tygodni. Nie ma podtekstów grzesznych- czyli pożądania cudzego męża, jest tylko ta silna miłość, która zaczęła mi ogromnie ciążyć, ponieważ zawsze chciałam założyć rodzinę, mieć dzieci, kochać i być kochana, a tutaj tego nie mam i nie będę miała, bo to inny rodzaj miłości do męzczyzny. No ale jaki sens był w tym, ze go poznałam, że go pokochałam? Jak myślicie, co Pan Bóg chciał mi przez tę miłość pokazać? Jak to rozumieć, co się od tylu lat dzieje w moich uczuciach?

 Tematy Autor  Data
 Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy Atka (36 l.) 
  Re: Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy Kalina 
  Re: Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy Tionne 
  Re: Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy Atka 
  Re: Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy orelka 
  Re: Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy Hanna 
  Re: Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy Atka 
  Re: Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy Atka 
  Re: Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy Tionne 
  Re: Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy Atka 
  Re: Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy Magda 
  Re: Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy Margaret 
  Re: Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy MM 
  Re: Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy Atka 
  Re: Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy Hanna 
  Re: Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy Margaret 
  Re: Pokochałam żonatego. Jaki w tym sens? nowy G_JP 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: