logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak radość ze ślubu pogodzić z żałobą męża?
Autor: Katarzyna (---.centertel.pl)
Data:   2019-06-12 13:04

Witam,
jesteśmy młodym małżeństwem z parotygodniowym stażem. Bardzo duchowo przeżywaliśmy narzeczeństwo, z seksem czekaliśmy do ślubu. Także czas po ślubie miał być tym wspólnie spędzonym "magicznym" czasem młodego małżeństwa. Niestety dzień po ślubie zmarł tragicznie brat męża, który był świadkiem na weselu. Tydzień po weselu było organizowanie pogrzebu, prokurator, policja i ból, wiadomo. Teraz nastały kolejne tygodnie i kompletnie nie wiem jak pogodzić ze sobą radość ze ślubu i jego przeżywanie i jednocześnie żałobę męża, swoją i teściowej (mąż stara się jej jak najbardziej pomóc). Na ile możemy się cieszyć ślubem? Wiadomo, że nie będzie nam dany beztroski czas po ślubie, poznawania siebie itd. (okoliczności nie sprzyjają też podjęciu współżycia). I mam w sobie trochę żalu, że nie ma tego radosnego wspaniałego czasu dla nas. Nie wiem czy możemy sobie w ogóle na niego pozwolić (mąż znosi to całkiem dobrze, bardzo wierzy w Pana Boga, w to że tak miało być itp.), ale czy nam w ogóle wypada radośnie przeżywać ten czas nawet jeśli mąż dobrze sobie radzi? Czy mamy odczekać parę miesięcy i dopiero wtedy się tym cieszyć? Ale czy tak się da? Odłożyć to? Jak widać jestem zupełnie rozbita co o tym myśleć i jak do tego podejść. Oprócz szwagra straciłam też radość z bycia świeżo upieczoną żoną.

 Tematy Autor  Data
 Jak radość ze ślubu pogodzić z żałobą męża? nowy Katarzyna 
  Re: Jak radość ze ślubu pogodzić z żałobą męża? nowy Kalina 
  Re: Jak radość ze ślubu pogodzić z żałobą męża? nowy Mateusz 
  Re: Jak pogodzić radość ze ślubu z żałobą męża? nowy Hanna 
  Re: Jak radość ze ślubu pogodzić z żałobą męża? nowy _ja_ 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: