logo
Wtorek, 07 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Co za życie.
Autor: Mojojojo (---.icpnet.pl)
Data:   2021-01-24 17:10

Szczesc Boze. nie wiem juz gdzie szukac pomocy. nic w zyciu mi nie wyszlo malzemstwo sie rozpadlo zona zostawila mnie z dwojgiem nastolatkow. po prostu zaszla w ciaze z innym. do tego choruje na nieuleczalna chorobe kregoslupa i jestem na wpol inwalida juz i choroba postepuje. 90 procent dnia leze w lozku nie moge chodzic juz normalnie i pracowac. wiem ze bede inwalida calkowitym na starosc. z tego powodu jestem zniszczony juz bardzo psychicznie. nie widze nic pozytywnego w moim zyciu. mam mysli samobojcze juz codziennie. tak mi zle w zyciu. nic nie mam nic w zyciu nie osiagnalem i czesto wyje po nocach jak dziecko. nie mam tutaj obok mnie nikogo wszyscy sie odsuneli (no bo po co sluchac o problemach innych) bardzo wstyd mi przed moimi dziecmi ze taki jestem no i do tego dochodzi jeszcze to ze nie dogaduje sie w ogole z moim 17 letnim synem. po 15 latach pracy w uk nie mam nic na starosc bo zawsze bylo wazniejsze to zeby pomagac innym zawsze mowilem. a tam. sa biedniejsi i potrzebujacy bardziej niz ja. nienawidze juz swojego zycia do tego stopnia ze wszystko mi jedno czy umre i kiedy. Modle sie do Boga ale juz trace nadzieje na to wszystko. nigdy nie oczekiwalem od zycia niewiadomo czego no a moze trzeba bylo. uczylem sie latami w Polsce. tez nie wiem po co. tylko rodzicom problemy stwarzalem bo musieli mnie finansowac i moja nauke. Dlaczego moje zycie jest takie bezsensowne i chyba Pan Bog nie slyszy kiedy do niego mowie bo mam w zyciu coraz gorzej.

 Tematy Autor  Data
 Co za życie. nowy Mojojojo 
  Re: Co za życie. nowy Aneta 
  Re: Co za życie. nowy Maciek 
  Re: Co za życie. nowy Krystyna 
  Re: Co za życie. nowy Taka ja 
  Re: Co za życie. nowy Dorota 
  Re: Co za życie. nowy Estera 
  Re: Co za życie. nowy Mojojojo 
  Re: Co za życie. nowy A. 
  Re: Co za życie. nowy Estera 
  Re: Co za życie. nowy aga 
  Re: Co za życie. nowy Krystyna 
  Re: Co za życie. nowy Margaret 
  Re: Co za życie. nowy Mojojojo 
  Re: Co za życie. nowy Hanna 
  Re: Co za życie. nowy Mojojojo 
  Re: Co za życie. nowy Margaret 
  Re: Co za życie. nowy Taka ja 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: