logo
Czwartek, 09 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 A może zrezygnować z lekcji religii?
Autor: Radek (maturzysta) (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data:   2022-08-14 10:09

Szczęść Boże, proszę Was o pomoc. Nie wiem co zrobić z moim udziałem w lekcjach religii w szkole. Wiem, że na ogół jest to grzech zaniedbania jednakże moja sytuacja zdaje się być troszeczkę inna, być może łagodniejsza. Przede mną klasa maturalna, mam plan lekcji i mam takie myśli czy nie wypisać się z lekcji religii.
Po pierwsze zyskałbym więcej czasu na przygotowanie do matury, po drugie i tak z mojej klasy chodzi tylko garstka.
Dodatkowo pragnę zaznaczyć, że na pewno nie zaniedbałbym jakoś w znaczny sposób rozwoju relacji z Bogiem z tego względu, że od tego roku będę liderem wspólnoty młodzieżowej w swojej parafii, ponadto jestem lektorem więc to też mnie w jakiś sposób rozwija duchowo.
Nie chciałbym tego robić, wolałbym cały czas być na tych lekcjach, ale jednak teraz przed maturą szukam różnych sposobów na zdobycie większej ilości czasu. Osoby, które mnie znają mogłyby mi zarzucić kłamstwo, bo nie rezygnuję z uprawiania sportu itp tylko z lekcji religii. Gdybym nie chodził kończyłbym 2 lekcje szybciej, co niewątpliwie pozwoliłoby mi na przeznaczenie większej ilości czasu w domu na naukę. Co tu zrobić..

 Tematy Autor  Data
 A może zrezygnować z lekcji religii? nowy Radek (maturzysta) 
  Re: A może zrezygnować z lekcji religii? nowy Hanna 
  Re: A może zrezygnować z lekcji religii? nowy nowy 
  Re: A może zrezygnować z lekcji religii? nowy Jola 
  Re: A może zrezygnować z lekcji religii? nowy Estera 
  Re: A może zrezygnować z lekcji religii? nowy Dina 
  Re: A może zrezygnować z lekcji religii? nowy G_JP 
  Re: A może zrezygnować z lekcji religii? nowy Estera 
  Re: A może zrezygnować z lekcji religii? nowy Hania 
  Re: A może zrezygnować z lekcji religii? nowy B. 
  Re: A może zrezygnować z lekcji religii? nowy justyna 
  Re: A może zrezygnować z lekcji religii? nowy Natalia 
  Re: A może zrezygnować z lekcji religii? nowy Anx 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: