logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Św. Rita i św. Szarbel - wysłuchali modlitwy.
Autor: XYZ (---.proflink.pl)
Data:   2023-02-23 16:31

Chciałbym się podzielić "swiadectwem", że moja modlitwa gdy modliłem się za wstawiennictwem Św. Rity i Św. Szarbela, Matki Boskiej oraz innych świętych została wysłuchana. Nie będę opowiadał o szczegółach ale myśle, że to może być ich zasługa.

 Re: Św. Rita i św. Szarbel - wysłuchali modlitwy.
Autor: Czeneke (---.hvc.res.rr.com)
Data:   2023-02-23 23:25

Za przyczyną Św. Szarbela moja rodzina otrzymała wiele łask. Moja mama nawet dawała świadectwo w kościele za granicą. Chwała Panu. Proszę postarać się o olej św Szarbela. Działa cuda.

 Re: Św. Rita i św. Szarbel - wysłuchali modlitwy.
Autor: Ania (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2023-02-24 19:48

Dziękuję, że to piszesz, bo jestem potencjalnie śmiertelnie chora. Modliłam się do św. Szarbela, ale już zwątpiłam i zaprzestałam. Dałaś mi nadzieję. Wszystkich to czytających proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie.

 Re: Św. Rita i św. Szarbel - wysłuchali modlitwy.
Autor: a. (---.static.ip.netia.com.pl)
Data:   2023-02-24 21:00

Dzisiaj śniło się mi, że mówiłam osobie, za którą się także modlę, że św. Charbel może dać ci więcej niż sobie wyobrażasz. To jeden z 'moich' świętych. Dziadek mój też prosi go o uzdrowienie i przerzuty rakowe się cofają.

 Re: Św. Rita i św. Szarbel - wysłuchali modlitwy.
Autor: Nastia (---.centertel.pl)
Data:   2023-02-27 19:09

Cieszę się że komuś św. Rita pomogła. Bo od kilku lat modlę się o cud by moje życie odmieniło się na lepsze, ale na razie bez efektów. Może źle się modlę.

 Re: Św. Rita i św. Szarbel - wysłuchali modlitwy.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2023-03-04 12:03

Do Ani
Pomodlę się o zdrowie dla Ciebie.

Zwróć uwagę, ze na tej samej stronie, są również "Prośby o modlitwy". Prowadzą je wspaniałe 'Duszki", klauzurowe siostry zakonne, modlą się w różnych naszych, zgłoszonych intencjach. Wystarczy kliknąć.

 Re: Św. Rita i św. Szarbel - wysłuchali modlitwy.
Autor: Ja2 (---.10.77.117.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2023-03-04 15:46

Magda, ale "Duszki" to nie są siostry zakonne.

 Re: Św. Rita i św. Szarbel - wysłuchali modlitwy.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2023-03-04 22:20

Tam jest przecinek :)
Duszki to "Duszki", a Siostry zakonne to siostry - obie grupy współpracują ze sobą,

 Re: Św. Rita i św. Szarbel - wysłuchali modlitwy.
Autor: Diana (---.178.012.pools.vodafone-ip.de)
Data:   2023-06-03 19:17

Wiele razy prosiłam świętą Ritę o pomoc i zawsze mnie wysłuchiwała. Najczęściej chodziło o problemy które były trudne do rozwiązania i nie z mojej winy. Mam nadzieję że i teraz mnie wysłucha i pomoże.

 Re: Św. Rita i św. Szarbel - wysłuchali modlitwy.
Autor: Alicja (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2023-08-22 17:46

Chciałabym podzielić się swoją historią. We wrześniu 2022 urodziłam dziecko i przeszłam na urlop macierzyński. Ostatniego lutego tego roku kończyła mi się umowa w pracy. Niestety umowa nie została mi przedłużona. Przejął mnie ZUS. W lipcu udałam się do swojego byłego pracodawcy z pytaniem czy jest szansa na powrót do pracy od września. Niestety, okazało się, że bardzo marne szanse. Dodam, że jestem położną (pracuje na sali porodowej).
Załamałam się, ponieważ nie wiedziałam co będzie dalej z moim dzieckiem i ze mną, czy będę miała jak nas utrzymać (nie jestem z ojcem mojego synka). Zaczęłam modlić się do św Rity oraz św Józefa o pomoc i o pracę, by wstawili się w mojej sprawie u Pana Boga. I dziś udało się, dostałam pracę w innym szpitalu, zaczynam od września (za dwa tygodnie).
Wierzę, że to za sprawą św Rity i św Józefa Bóg mnie wysłuchał i pomógł mi.

 Re: Św. Rita i św. Szarbel - wysłuchali modlitwy.
Autor: Kasia (---.play-internet.pl)
Data:   2023-10-29 06:53

Od jakiegoś czasu modlę się do św Rity. Wszystkie prośby o pomoc ktore do tej pory do niej kierowałam są spełnione. Trzeba tylko bardzo mocno wierzyć :) i na pewno każdemu z nas pomoże. Dla mnie to coś wspaniałego mieć takie oparcie i w chwilach smutku czy strachu mieć się do kogo zwrócić. Dziękuje Ci św. Rito i oczywiście modlę się do Ciebie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: