logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jaki plan na moje życie ma Pan Bóg?
Autor: Paweł (20 l.) (---.majdankrolewski.pl)
Data:   2024-03-18 15:05

Dzień dobry.
Wiem, że odpowiedzi mógłbym poszukać na internecie ale jest wiele źródeł, mogłem zapytać i księdza, ale jakoś nie mam odwagi :/

Jak dowiedzieć się jaki plan na moje życie ma Pan Bóg? Wystarczy go zapytać na modlitwie wprost czy jakoś inaczej? Chce wiedzieć, tak naprawdę co powinienem robić w życiu?

 Re: Jaki plan na moje życie ma Pan Bóg?
Autor: Teri (---.psm.pulawy.pl)
Data:   2024-03-18 18:40

To bardzo dobre pytanie postawione w bardzo dobrym wieku.
W moich latach dwudziestych działałam z całym przekonaniem rzucając się w wir spraw, żeby po trzydziestu latach zrozumieć, że nie miało to większego sensu i lepiej było raczej "spocząć na laurach".
Kto zadaje takie pytanie jak Ty, z pewnością dojdzie o wiele dalej. Po prostu to pytanie zadaj. Zadawaj go częściej. Przy koronce do miłosierdzia. Przy wieczornym pacierzu. Na spacerze. I ufaj, że prędzej lub później, nieważne ile by to miało trwać, otrzymasz odpowiedź.

 Re: Jaki plan na moje życie ma Pan Bóg?
Autor: Julia (---.centertel.pl)
Data:   2024-03-18 20:26

Zawierz się Bogu poprzez modlitwę, ufaj że On ma do Ciebie plan. Każdy kto prosił Boga poprzez modlitwę prędzej czy później dostawał odpowiedź :)

 Re: Jaki plan na moje życie ma Pan Bóg?
Autor: Ania (---.skilleo.dev)
Data:   2024-03-18 21:14

Uwierz że wszystko co masz, talenty, cechy charakteru i różne predyspozycje są po coś. Bóg chciał cię, Twoją osobę bys miał swoją cząstkę w rozwoju całego świata, być mógł żyć pełnią miłości Bożej na wieczność. Jak będziesz wytrwały w modlitwie, otrzymasz odpowiedź. Szukaj działania Boga w swoim życiu. Ono pokazuje jaką drogą pójść.

 Re: Jaki plan na moje życie ma Pan Bóg?
Autor: Ζ (---.res.spectrum.com)
Data:   2024-03-18 21:47

Odpowiada ksiądz (zakonnik) w internecie :) :
https://www.youtube.com/watch?v=Gz5Al17ebTE

 Re: Jaki plan na moje życie ma Pan Bóg?
Autor: hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2024-03-18 23:35

Nie tak dawno odpowiadałam innej osobie na podobne pytanie.

"Nikt z nas nie ma szans wiedzieć, jaki jest szczegółowy Boży plan wobec Ciebie. Tego nie mogą wiedzieć nieznające Cię wcale, w pewnym sensie przypadkowe osoby.

Generalnie zaś Bożym pragnieniem jest:
1) Twoje życie (trwa, otrzymałeś je od Pana Boga),
2) Twoje postępowanie według Bożych przykazań i Ewangelii, w bliskości Boga
3) Twoje zbawienie."

 Re: Jaki plan na moje życie ma Pan Bóg?
Autor: Marcin (---.centertel.pl)
Data:   2024-03-24 10:31

Wykorzystaj swoje talenty by realizować ten plan Pan Bóg będzie Ci błogosławił. Z Bogiem

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: