logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty.
Autor: Jordan (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2004-08-03 22:30

Dotyka mnie samotność w świecie, samotność w internecie, samotność w katolik.pl ...
Zauważyłem że na forum pomocy dość restrykcyjnie zachowuje się moderator (może i trzyma się reguł - w takim razie może te reguły mnie drażnią). Jest pewna grupa osób które piszą odpowiedzi - i te osoby czują się pewnie dobrze, że mogą pomóc, pocieszyć, podzielić się swoją wiedzą. Stanowicie jakby taką cyberwspólnotę, macie swoją misję ewangelizacyjną w internecie. Ale odpowiedzi często są tylko tendnecyjne i oczywiście nie można się dopytać o więcej, bo moderator od razu usuwa to i kieruje na forum "Dyskusje". Tam jednak jest jeszcze gorzej, chyba więcej (a przynajmniej bardziej aktywni) jest tam wszelkiej maści ateistów niż katolików.
Na czacie też jakoś nie mogę nawiązać więzi z ludźmi...
Czasami szukam jakichś innych serwisów ale jakoś nic nie znalazłem lepszego... Może adonai.pl ... Nie mogę znaleźć swojego miejsca, jakąś wspólnote (grupę osób, liste dysk.) która zmniejszyłaby poczucie osamotnienia...

 Tematy Autor  Data
 Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy Jordan 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy NOHOPE 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy Michał 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy Rusałka 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy Małgorzata 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy Wanda 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy Kasia 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy Zbyszek_S 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy Tek de Cart 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy Dziewczyna 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy Wiki 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy Magdalena (agu) 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy Daria 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy tacz 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy Calina 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy Anonimek 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy Jurek 
  Re: Nie mogę znalezc swojego miejsca w sieci, jakiejs wirtualnej wspólnoty. nowy Miro 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: