logo
Wtorek, 07 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Uważajcie na czat i nie wchodzcie na niego.
Autor: Małgorzata (---.21.pl)
Data:   2005-11-14 19:35

Proszę administratora o przyjżenie się dogłębne treściom na czacie -pokój 'plebania'. Weszłam tam bo mam pewien problem i myślałam że rozmawiając z ludzmi dostanę jakąś odp. Niestety zostałąm obrażona obraźliwymi i wulgarnymi słowami przez osoby podające się za księży. UWażajcie na ten czat i nie wchodzcie na niego, by nie spotkało Was to co mnie.

 Re: Uważajcie na czat i nie wchodzcie na niego.
Autor: Monika75 (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2005-11-14 19:42

Na czacie jest lista księży - oficjalnie zarejestrowanych przez serwis katolik.pl:
http://www.katolik.pl/index1.php?st=cale&typ=czat_ks
Jesli ktoś podaje się za księdza, a nie ma go na liście nalezy zgłosić to operatorowi (to ci na czerwono).

 Re: Uważajcie na czat i nie wchodzcie na niego.
Autor: Verba Docent (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-11-14 19:44

Jest mi przykro ale czaty internetowe mają swój "urok" i specyficzne "klimaty". Wszystkie, nawet ten najbardziej niewinne, jeśli nie są moderowane, mogą stać się trybuną różnego rodzaju frustratów.
Wolność oznacza rówież odpowiedzialność. Nie wszyscy niestety to rozumieją.

 Re: Uważajcie na czat i nie wchodzcie na niego.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2005-11-14 20:51

Poza tym Małgosiu, to nie ten adres. O. Moderator tutejszego Forum Pomocy nie jest Administratorem Katolika ani czata. Wszelkie uwagi w sprawie czata nalezy kierować na adres: katolik@katolik.pl

 Re: Uważajcie na czat i nie wchodzcie na niego.
Autor: Maciek (---.autocom.pl)
Data:   2005-11-14 21:33

Co do czata, to z przykrością muszę stwierdzić, że dosyć często w nocy, gdy nie ma już opów, na czacie katolika (obydwa pokoje) można spotkać bluźnierców. Ci ludzie są tak perfidni, że podają się pod stałych uczestników czata (albo wybierają równie niewinną xywę), a potem zaczynają floodować... :( Intrerweniowałem w tej sprawie u admina czata, ale bez rezultatu...:( )

 Re: Uważajcie na czat i nie wchodzcie na niego.
Autor: Calina (---.tnt7.chi15.da.uu.net)
Data:   2005-11-14 22:05

Małgorzato, nie obraź się na naszą kochaną Bognę, ale ona zawsze jest taka drobiazgowa we wszystkich sprawach, ale dzięki niej wiemy co się dzieje i kto jest kim :) Co do czata, uważam, że dobrze czasem poruszyć ten temat, szczególnie dla tych, którzy dopiero wchodzą w doświadczanie internetowego zakłamania, a szczególnie na czatach wydających się być "bezpiecznymi". A jak sama widzisz, nie sposób upilnować i nie pozostaje nic innego tylko być zawsze ostrożnym w takich rozmowach. Myślę, że teraz już wiesz.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: