logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Chce zaczac zycie od nowa.
Autor: Izolda (---.interplanet.pl)
Data:   2005-11-27 21:13

........chcialaBymAleNiewiemCzyNieJestZaPuzno???zaczacOdNowaZycieUmiecPrzebaczycLudziomKtorzyMnieSkrzywdziliZagubilamSieWSwoim"ZYCIU"jakiesRekolekcjeUSiostrZakonnych... DZIEKUJE.

 Re: Chce zaczac zycie od nowa.
Autor: Dziadek_Muminka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-11-27 21:41

Na rozpoczecie zycia i nawrocenie sie nigdy nie jest za pozno.
A jesli chodzi o rekolekcje, to mozesz zajrzec do dzialu "Zanim zapytasz":
www.katolik.pl/index1.php?st=cale&typ=pomoc_help
gdzie sa potrzebne adresy. Mozesz tez skorzystac z innych portali katolickich, gdzie wiadomosci na temat roznych form rekolekcji jest multum.
Szczesc Boze :)

 Re: Chce zaczac zycie od nowa.
Autor: Na-drugim-końcu... (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2005-11-28 08:57

Na drodze pojednania, by móc rozpocząć nowy etap swojego życia, najlepeij zacząć od spowiedzi ( być może generalnej), jeśli masz wolę przebaczenia tym, którzy Cie skrzywdzili. "Przyjdzcie do mnie wszyscy, którzy zmęczeni i utrudzeni jesteście, a Ja was pokrzepię" to mówi Chrystus Mt 11,28.
"Oddaj brzemię Jezusowi, pomoże Ci".....brzmią słowa piosenki, spowiedz to nic innego jak salon piękności, po każdej jednej pozbywamy się brzydoty, i stajemy się piękniejsi...radośniejsi, spowiedz a potem msza św. byś mogła otrzymać Ducha Pocieszyciela, On już podpowie co dalej...

 Re: Chce zaczac zycie od nowa.
Autor: Mati (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2005-11-28 11:28

Na nawrócenie i zaczęcie od nowa nigdy nie jest za póżno.A więc powstań i pojednaj się z Bogiem i ludzmi.

 Re: Chce zaczac zycie od nowa.
Autor: Katarzyna (---.4.15.vie.surfer.at)
Data:   2005-11-28 11:40

Zajzyj do Ewangelii, dowiesz sie u zrodla, ze nigdy nie jest za pozno.
Szczesc Boze

 Re: Chce zaczac zycie od nowa.
Autor: Jerzy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-11-28 15:50

Jak odczuć łaskę wybaczenia, aq potem uświęcenia? Ja mam tego rodzaju odczucie. W głębi siebie. A także, choć powoli życie się prostuje. Jakbym na mniej trudności natrafiał. Chcę być czystym. Pan Bóg to wie.

 Re: Chce zaczac zycie od nowa.
Autor: Misiek83 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2008-08-23 16:26

Z przebaczeniem nie mam problemu, pozostaje jedynie niesmak, nie do ludzi, świata. niesmak do własnej słabości. Trudno mi żyć z ludźmi. zawsze staram się postępować tak, żeby nikogo nie skrzywdzić. Problem w tym, że tak bardzo potrzebuję miłości, czułości. nie, żebym był zbyt natrętny dla bliskich. ciągle jednak roi mi się, że mają mnie dość, że ja, niby silny, kiedy okazuję swoją słabość - słabość, bo tak zacząłem postrzegać to pragnienie miłości, staję się uciążliwy i mało "atrakcyjny" jako toważysz życia.
Nie ująłem tego tak, jakbym chciał, nie oddaje do końca istoty sprawy. Nie wchodzę nigdy na katolickie strony, nie z uprzedzenia ale z braku zainteresowania. Bóg jest w moim życiu i będzie bez względu na deklaracje wiary.
Wpisałem tylko w wyszukiwarce, że chciałbym zmienić swoje życie.
Chciałbym, być mniej zależny od ciepłych dłoni i przyjaznych spojrzeń, chciałbym byc dla siebie sterem i okrętem.
Ehh, miło to z siebie wyrzucić, pozdrawiam.

 Re: Chce zaczac zycie od nowa.
Autor: Misiek83 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2008-08-27 16:56

proszę, niech ktoś da mi ciepłą myśl...
-------------
Jesli oczekujesz odpowiedzi, założ nowy watek. Gdyż rzadko, albo wcale nie zaglada nikt do starych watków.
moderator

 Re: Chce zaczac zycie od nowa.
Autor: J (---.lightspeed.austtx.sbcglobal.net)
Data:   2008-08-27 19:22

"Chciałbym, być mniej zależny od ciepłych dłoni i przyjaznych spojrzeń, chciałbym byc dla siebie sterem i okrętem."
Jednym słowem chcesz być silny? Możesz być - silny Bogiem. A jak? Zatrzymaj się dłużej na katolickich stronach. Poszukaj trochę :) Na pewno znajdziesz wskazówki dla siebie.
Pozdrawiam ciepło ;))
PS
Moderator podsunął ci dobrą myśl. Do starych wątków naprawdę niewiele osoób trafia.

 Re: Chce zaczac zycie od nowa.
Autor: Misiek83 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2008-08-28 14:42

dziękuję za wsparcie.. spróbować zawsze warto,pozdrawiam

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: