logo
Sobota, 11 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 'Katolik' znów mułowato 'chodzi'.
Autor: andy pandy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-04-12 19:16

Czyżby przed świętami znów serwer się zapychal?

 Re: 'Katolik' znów mułowato 'chodzi'.
Autor: tusia (---.espol.com.pl)
Data:   2006-04-12 21:43

nie wiem bo mi wogole czat nie dziala :) pozdrawiam

 Re: 'Katolik' znów mułowato 'chodzi'.
Autor: Calina (---.an5.chi30.da.uu.net)
Data:   2006-04-12 22:29

Wszystko wskazuje, że będzie się zapychał i po świętach :( U mnie chodzi jak ślimak po zielonej łące:) I pewnie 'Katolik' robi, co może, ale mógł by może więcej, jak ktoś może mu pomoże. Daj Boże.
http://www.katolik.pl/ofiary.htm

 Re: 'Katolik' znów mułowato 'chodzi'.
Autor: admin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-04-13 12:06

Zgadza sie wszystko. Przed Świętami ruch jest prawie o 100% większy, ale tak czy inaczej zwiększa się on stale i ciągle też musimy zwiększac wydatki na utrzymanie serwera (a w zasadzie to w tej chwili już trzech serwerów, bo konieczny był zakup kolejnego).
Także co do ofiar trzeba się nam zgodzić z wypowiedzią Caliny.
Uprosiliśmy u providera, by na okres kilkudziesięciu przedświątecznych godzin, gdy ruch na serwerze będzie większy niż zwykle zwiększono nam gratisowo przepustowość łącza do serwera tak, by dało sie z 'katolika' korzystać. Niestety "rumakowanie" skończy sie lada moment i jeśli nie dopłacimy do łącza to wszystko będzie dalej tak muliło jak w ostanich kilku dniach.
Prawie dokładnie rok temu działo sie podobnie tyle tylko, że wtedy robiliśmy "przesiadkę" z naszego jednego serwera na dwa nowe, a teraz z tych dwóch musieliśmy rozdzielić zasoby na trzy. Każda taka "przesiadka" to dodatkowo wydatek o 300-400 zł więcej w skali miesiąca.
Reklamy choć wiemy, że są denerwujące pomagają jakoś to utrzymać ale... no właśnie jeśli możecie to czasem również wspomóżcie nas swoimi ofiarami.
Bóg zapłać!

admin.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: